• 20:26
  • середа , 23-січня-2019

У Іршаві замінять систему вуличного освітлення

  • 08.02.2018
  • Перегляди 413
  • Коментарі 1

У Іршавській міськраді повідомляють про підготовку заміни вуличних ліхтарів на енергозаощадливі, та розповідають про вивчення досвіду Хуста.Як зазначають, жителі подавали пропозиції по заміні світильників по вулиці Волошина, Партизанська та Борканюка. Зважаючи на обмежене фінансування у міськраді спільно з КП «Тепло Місто» було прийнято рішення, якщо здійснювати закупівлю сучасних світлодіодних світильників то першочергово встановлювати їх на ті вулиці де найбільше пересування людей: Б. Хмельницького, Шкільна, Фединця (в напрямку райлікарні)  та вул.  Набережна.

Нещодавно світильники які планувались для вулиці Волошина першочергово були встановлені по вул. Фединця, через одну опору, на місці старих освітлювальних приладів. На вулиці Волошина частково було відремонтовано існуючі світильники.
       
5 лютого було проведено спільну зустріч керівництва міста та комунального підприємства з жителями вулиці Фединця і враховуючи їхню думку та пропозиції депутатів міськради, 6 лютого було встановлено додаткове освітлення на кожній опорі, що значно покращило освітлення вулиці до райлікарні.
       
Така ж робота планується на центральних вулицях міста. Наразі міськвиконком та  КП "Тепло Місто" вивчають варіанти  типу та потужності освітлювальних приладів для їх встановлення по вулицях Шевченка, Білецька, Гагаріна та Федорова.

Після детального вивчення цього питання комунальне підприємство розпочне втілення плану реконструкції вуличного освітлення в життя.

Коментарі (1)
Підтримую
08.02.2018 20:59:47  |  IP: 178.77.238.***
Хороша ідея, лише б світильники закупили по нормальній без відката ціні....на відкатних грошах щеб 1 а то і дві нормальні по величині вулиці можна освітити

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News