• 00:32
  • четвер , 24-травня-2018

На обід кишки з картоплею, без теплого одягу та неписемні. Як живуть роми у Собатині (відео)

  • 06.02.2018
  • Перегляди 1122
  • Коментарі 12

Ромське поселення у селі Собатино поблизу Іршави – одне з найбільших та, водночас, найбідніших на Закарпатті.

Тут проживає понад 700 мешканців. Практично всі безробітні, отримують тільки соціальні виплати, у господарстві ж обходяться без газу, а дітям нічого одягнути, аби піти до школи.

Більше у сюжеті журналістів телеканалу Sirius.


Теги:
Коментарі (12)
гийза
15.02.2018 21:46:22  |  IP: 31.41.88.***
Они всё врут машин уних больше чем в посьолке бусы вито,десятки,ауди.
Іршавчанин
15.02.2018 11:52:28  |  IP: 194.60.77.***
Минута на видео 2,30-2.40 там плазма стоить а у нас простих людий у всіх плазма стоить? А ище одна плазма на стіні одиялом закрита
Леся
08.02.2018 01:19:49  |  IP: 37.55.119.***
Грошей у них дохрена бо на діти дістают тисячі плюс кожна мати одиночка но як чинити та не били одиночками.мене вообще они харять дуже ми на них робиме ги урвати а ім просто так гроші платять а щи які паскуди они ..мовчу
Катя
08.02.2018 00:27:14  |  IP: 193.142.219.***
Вся в золоті, а кишки просить по селах????
маша
08.02.2018 00:26:09  |  IP: 109.72.12.***
Пють ,їдять, на базарі і по автостанції кожен день.Лодарі і породілі-свиноматки.Кастріровати і стерилізувати! Ізілиби путо з циганського воза.
Катя
08.02.2018 00:25:33  |  IP: 193.142.219.***
Їм так навіть дуже комфортно жити. Те, що вони неграмотні їм байдуже, свої права відстоюють краще ніж ті, що мають вищу освіту. Працюю у сфері пов'язаній з ними, нікому не бажаю мати справу з циганами с.Собатин.
Маша
08.02.2018 00:18:46  |  IP: 109.72.12.***
Їсти немають а набазарі колбасу і рибу купують.Ізілиби путо з циганського воза - паскуди.А вімя у ниї як у корови.
Марія
07.02.2018 23:38:10  |  IP: 193.34.172.***
Цигани вонячі,нич не роблять лише плодяться гниди чорножопі!!!
Ваня
07.02.2018 23:27:25  |  IP: 193.34.172.***
Паскудь циганська!!!
Маріанна
07.02.2018 10:41:52  |  IP: 31.41.88.***
Машини купляти мають гроші а дітям їсти купити немають?Кореспондент зняв каструлю з картошков але чому незняв машину віто яку мають та чому не зняв як вирубують ліс та продають.Роми за 300гривнів на день не хотять робити а ми порості люди працюемо і маемо за шо дітей одіти в школуі не чекаемо від держави нічого.Дітей знають народжувати то най знають їх содержати.

Prev12Next