• 7:31 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Генадій Москаль: «Цього року на протипаводковий захист Вільхівки виділять 10 мільйонів гривень»

  • 1/28/2018
  • Перегляди 574
  • Коментарі 0

У ході робочої поїздки до Києва Геннадій Москаль провів ряд зустрічей у Міністерстві економічного розвитку і торгівлі, Службі автомобільних доріг та Державному агентстві водних ресурсів. Головні теми, що обговорювалися, – захист проектів із ремонту доріг та виділення коштів із Резервного фонду на ліквідацію наслідків грудневого паводка.

– За результатами цих зустрічей, зокрема, домовлено, що в 2018р. Закарпаття отримає 10 мільйонів гривень на будівництво та реконструкцію дамб, а також розчистку русла р.Боржава поблизу с.Вільхівка Іршавського району, – повідомляє Г.Москаль. – Саме це село найбільше постраждало від минулорічного грудневого паводка. Роботи, які будуть проведені на Боржаві, зміцнять захист Вільхівки від подальших паводків, які тут виникають іноді по два рази щороку, повідомляється на офіційному сайті губернатора Закарпаття.

16 грудня 2017 року внаслідок розливу річки Боржава почався перелив води через дорожнє полотно автодороги Н09 Мукачево-Рогатин на ділянці Сільце-Вільхівка. В наслідок чого с. Вільхівка було підтоплено близько 200  дворогосподарств,  480 га заплавних сільгоспугідь.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News