• 11:18 PM
  • четвер , 2-грудня-2021

У міськраді розглядають можливість підняття тарифів за комунальні послуги

  • 1/18/2018
  • Перегляди 526
  • Коментарі 0

З настанням негоди і значних опадів збільшується кількість скарг і зауважень жителів багатоповерхівок на стан житлового будинку. Нарікання викликає і стан загальнобудинкових каналізаційних мереж, побілка під’їздів, заміна вхідних дверей на під’їздах тощо.
       
У Іршавській міській раді розповідають,що цього тижня з такими проблемами до них звернулись жителі вулиць Набережної та Шкільної. У розмові піднімалися не тільки проблемні питання а й шляхи їх вирішення. Розуміючи труднощі комунального підприємства «Тепло Місто» з фінансуванням згаданих робіт жителями висловлювалася думка платити більше за утримання будинку та прибудинкової території, але за умови що всі тарифи будуть прозорими і їм буде зрозуміло на що і в яких сумах йдуть їхні кошти.

У розмові з керівником комунального підприємства  «Тепло Місто», яке в основному здійснює обслуговування будинків міста Іршава, було  досягнуто порозуміння щодо вимог жителів і можливість взяття на себе зобов’язань,  після сплати обов’язкових державних платежів і податків всі кошти використовувати на ремонт тих будинків,  жителями яких вони були сплачені.

Така позиція може отримати підтримку і депутатів міськради, адже на останній сесії депутати запропонували виділяти кошти, зокрема на ремонт дахів, першочергово тих будинків де буде співфінансування громади.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News