• 6:49 PM
  • понеділок , 26-вересня-2022

В Іршаві обговорили втілення Правил благоустрою Іршавської ОТГ

  • 1/16/2018
  • Перегляди 385
  • Коментарі 0

У міськраді відбулась робоча нарада за участю відповідальних працівників ОТГ, старостів сіл Лоза та Собатин,  керівника КП "Тепло Місто"  щодо реалізації  прийнятих нещодавно депутатами Правил благоустрою Іршавської ОТГ. Обговорювали як втілити в життя основні положення цього документу та досягти взаєморозуміння як з мешканцями міста так із підприємцями, які здійснюють діяльність на території ОТГ йдеться у повідомленні Іршавської  міськради.

Загалом розглянули багато пропозицій, і як результат було прийнято рішення щодо зонування міста де за виконанням правил слідкуватимуть уповноважені особи Ігор Іванчо та Володимир Пишний, а в селах ОТГ за дотриманням норм слідкуватимуть безпосередньо старости – в Лозі Микола Боршош а в селі  Собатино Антон Баник.
      
В першу чергу вони проводитимуть роз'яснювальну роботу та знайомитимуть громадян з новими правилами, висловлюватимуть прохання і пропозиції щодо належного утримання прилеглої території і приміщень, виконання протипожежних і протипаводкових заходів, дотримання санітарних норм і правил тощо. На нараді було також прийнято рішення опублікувати відповідну інформацію в газеті «Нове життя».

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News