• 05:57
  • середа , 19-грудня-2018

На Закарпатті запланували масштабні ремонти доріг в 2018 році (Документ)

  • 10.01.2018
  • Перегляди 321
  • Коментарі 1

Починаючи з 2018 року, ремонт та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення (які включають міжнародні, національні і територіальні автомобільні дороги) будуть фінансуватися Службою автомобільних доріг України.

Про це закарпатській газеті “НЕДІЛЯ” повідомила прес-служба Закарпатської ОДА.

Натомість обласні та районні автодороги фінансуватимуться обласною державною адміністрацією, міські, селищні та сільські автомобільні дороги – відповідно міськими, селищними і сільськими радами (в окремих випадках допомогу на ремонт може надавати районний або обласний бюджети), а дороги в межах об’єднаних територіальних громад (ОТГ) мають бути прийняті на баланс ОТГ і ними ж фінансуватися.

– Невелика частина обласних і районних доріг буде фінансуватися з Державного фонду регіонального розвитку за умови співфінансування з місцевих бюджетів, – наголошує голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль. – Нижче надаємо список автомобільних доріг державного значення на Закарпатті (які фінансуються Службою автомобільних доріг України), а також список усіх обласних і районних доріг, які почнуть капітально ремонтувати в 2018 – 2019 роках.

 zakarpatpost.net

Коментарі (1)
шофер
14.01.2018 18:14:20  |  IP: 31.41.94.***
Великі плани на розкрадання коштів цією владою готовте тапловки дороги які були зроблені півтора року тому вже розпадаються а саме перевал між мукач і іршавським районами дунковиця повністю ями білківські дороги пан голова Зейкан зявляються ями хто буде платити далі і відповідати що з тих ремонтів????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????за кожну дорогу неякісно зроблену хто підписав акт виконаних робіт в тюрьму на десять років тому що та вкрадено сотні тисяч гривень хто перший

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News