• 05:02
  • середа , 19-грудня-2018

У Іршаві вибоїни латають "холодним асфальтом"

  • 04.01.2018
  • Перегляди 551
  • Коментарі 1

З року в рік ситуація з дорогами в районі, як і в цілому по країні все більш  катастрофічна. Це помітно і в нашому районі, читачі пам'ятають, як люди перекривали дороги, вимагаючи їх ремонту. 

Подекуди Укравтодор здійснює капітальний ремонт, а десь - тільки частковий та майже завжди - неякісний. Така постійна доля у центральної дороги міста  Іршава. Минулого року, за зверненням депутатів міською радою було прийнято рішення про частковий демонтаж асфальтного покриття по вул. Білецькій, щоб оцінити можливість та користь такої реконструкції на невеликому відрізку.Така з часом доля очікує і на дорогу від кільця до ринку (вул. Гагаріна). Але поки до роботи не приступили, то вирішують питання, використовуючи холодний асфальт.

Райавтодор фактично усунувся від ямкового ремонту центральної вулиці,а вибоїни,що утворилися, мають подекуди в діаметрі більше метру і завглибшки 20 см. Тому було прийнято рішення, використовуючи вперше технологію "холодного асфальту", силами КП "Тепло Місто" зроблено пробний ремонт вибоїни. Якщо результат буде якісним та позитивним, будуть залатані вибоїни навколо кільця, поблизу пошти та кафе "Куба". Таким чином міська рада вирішила трохи полегшити життя автомобілістів та зменшити кількість заторів на дорогах, що особливо критично у цей період.
Irshava-News.com

Коментарі (1)
водитель
05.01.2018 07:25:42  |  IP: 77.111.244.***
чтоб те руководители КП Мисто та дэу радость имели только от обезбаливающего, будь они прокляты!!!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News