• 9:04 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

ДП «Довжанське Лісомисливське господарство» мітингувало проти реформування лісової галузі

  • 11/29/2017
  • Перегляди 810
  • Коментарі 0

28 листопада, колектив працівників ДП «Довжанське Лісомисливське господарство» провівв мирну акцію протесту біля адмінбудівлі райдержадміністрації у зв'язку зі схваленням Кабінетом Міністрів України "Стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року" йдеться у повідомленні Іршавської РДА.

Зокрема, працівники первинної профспілкової організації виступили проти реформування лісової галузі, адже це може спричинити масову вирубку лісів, що призведе на їх думку, до ліквідації лісгоспів та масового скорочення робочих місць. За результатами мирного зібрання керівникам району вручено вимогу, в якій працівники «Довжанського Лісомисливського господарства» звертаються з пропозицією щодо збереження лісів Іршавського району, а саме:
1.   Відмінити Кабінету Міністрів України від 15 листопада 2017 року «Щодо схвалення стратегії реформування лісового господарства на період до 2022 року».
2.   Взяти за основу проект «Стратегії розвитку та інституційного реформування лісового господарства України на період до 2022 року», розроблений фахівцями лісової галузі, міжнародних експертів та всіх зацікавлених сторін з подальшим доопрацюванням та широким обговоренням у суспільстві.
3.   Беззаперечної відмови від ідеї створення єдиного лісогосподарського підприємства галузі.
4.   Унеможливити приватизацію державних лісогосподарських підприємств або передачу їх у концесію.
5.   Відновити фінансування лісогосподарських заходів за бюджетною програмою «Ведення лісового і мисливського господарства, охорона і захист лісів».
6.   Передбачити пряме підпорядкування Держлісагенства Кабінету Міністрів України та виведення його з під координації Міністерства аграрної політики та продовольства України.
7.   При прийнятті Закону України «Про Державний бюджет України на 2018 рік» визначити Державне агентство лісових ресурсів України головним розпорядником бюджетних коштів.
8.   Терміново внести зміни до санітарних правил в лісах України з метою забезпечення своєчасного проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів.
9.   Ввести єдиний електронний облік для всіх постійних лісокористувачів.
10.       Терміново вести на розгляд Кабінету Міністрів України проект нормативно-правового акту «Про порядок реалізації деревини», підтриманого Громадською радою Державного агентства лісових ресурсів України від 11 березня 2017 року.
11.       Звернутися до Кабінету Міністрів України з проханням терміново ініціювати внесення змін до Закону України «Про оцінку на довкілля», який фактично зупиняє всю промислову діяльність в Україні.

Повністю підтримали своїми виступами працівників державного лісогосподарського  підприємства голова райдержадміністрації Олександр Горін, голова районної ради Віктор Симканинець.

В результаті обговорення між представниками профспілкової організації «Довжанське Лісомисливське господарство», органами місцевого самоврядування та виконавчою владою було підписано спільний лист, який направлено до голови Закарпатської ОДА Геннадія Москаля та голови Закарпатської районної ради Михайла Рівіса.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News