• 1:02 AM
  • вівторок , 31-січня-2023

У Іршаві відкрили пам’ятник жертвам Голодомору (Фото)

  • 11/25/2017
  • Перегляди 1347
  • Коментарі 0

Після тривалої роботи, пошуків місць для встановлення та перемовин, сьогодні в центрі міста, поруч з храмом Петра і Павла було відкрито та освячено пам’ятник.


Як ми вже розповідали, ідея була запозичена з пам'ятника жертвам голодомору у Києві на Михайлівській площі біля Михайлівського Золотоверхого монастиря.  Авторами київського пам'ятника є скульптор Василь Євдокимович Перевальський та нині вже покійний архітектор Микола Іванович Кислий . Ковалі кузні "БК"" зв'язуватись з Василем Перевальським, аби він погодився з використанням його ідеї та уникнути плагіату, адже  робота буде виконана дещо в іншому стилі.


Композиція складається з образа Божої Матері з немовлям у центрі, а перед нею ще одна композиція із колосків пшениці, гілки калини та квітів маку, все огорнуте двома людськими руками. По обидва боки розташовані інформаційні щити українською та англійською мовами.


Участь у відкритті взяли учні шкіл міста, головний виконавець пам’ятника Андрій Брич, духовенство краю  на чолі з Благочинним Іршавського благочиння Георгієм Чулеєм та керівництво місті і району.


Irshava News.com


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News