• 1:25 AM
  • вівторок , 1-грудня-2020

В селі Чорний Потік відкрили меморіальну дошку Юрію Глебі

  • 11/16/2017
  • Перегляди 629
  • Коментарі 1

10 листопада, відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки командиру розвідки партизанського загону Дюли Усти та Івана Прищепи Юрію Михайловичу Глебі. Пам`ятний знак встановили на фасаді народного історико-краєзнавчого музею у с. Чорний Потік повідомляє Іршавська РДА.

Завітав на захід начальник відділу мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи апарату райдержадміністрації Федір Халак.

Присутні на заході друзі, колеги, дочка Юрія Михайловича, згадували про видатного командира, товариша, батька, як про вольову людину.

«Настав той час, коли пройшли роки, змінились покоління, і в живих не залишилось учасників Другої Світової війни, але зосталася пам'ять про них, про їхні подвиги, про ту страшну війну. І від усіх нас залежить, щоб це залишилось у пам`яті прийдешніх поколінь. Тож пам’ятаймо про них. Любити рідний край, боронити свій край – це найкращий людський дар від Бога» – саме ці слова завжди говорив Юрій Михайлович.

Право відкрити меморіальну дошку було надано доньці Наталії Юріївні Сокол.

Пам'ять Юрія Михайловича Глеби вшанували хвилиною мовчання, після чого відбулося освячення меморіальної дошки.Коментарі (1)
Ярослав
11/18/2017 10:49:48 PM  |  IP: 78.111.190.***
Видатною людиною свого часу був Юрій Михайлович! Є з кого брати приклад підростаючому поколінню. Слід сказати, що ініціаторами встановлення дошки стали директор Чорнопотіцького будинку культури Михайло Андрійович Глеба та директор історико-краєзнавчого музею Юрій Анатолійович Фегер - про них ні слова в статті. Молодці, давно пора!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News