• 2:28 PM
  • понеділок , 30-січня-2023

Відбулась чергова сесія райради

  • 11/11/2017
  • Перегляди 322
  • Коментарі 0

9 листопада відбулося засідання дванадцятої сесії районної ради VII скликання. Як завжди перед сесією проводилися засідання профільних комісій, спільне засідання комісій та президія, під час яких депутати вносили свої пропозиції з питань порядку денного. 

На початку засідання присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять тих, хто загинув на сході країни. Головуючий представив нового очільника Іршавського відділення поліції Віктора Ребрея. Далі голова ради коротко інформував про виконану роботу депутатами у міжсесійний період.

Іноформують у Іршавській районній раді.

Начальник відділу організаційного забезпечення та діловодства районної ради Роман Меренич озвучив депутатські запити  та відповіді на них.

Депутат районної ради від політчної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Ольга Чедрик виступила із ініціативою звернутися до вищих органів влади стосовно:
 - недопущення прийняття проекту Державного бюджету України на 2018 рік у пропонованій урядом редакції;
- недопущення прийняття законопроекту «Про здійснення державного контролю за відповідністю рішень органів місцевого самоврядування»;
- прискорення розгляду та прийняття проекту Закону про антикорупційні суди.
   
На розгляд депутатів було винесено 27 проектів рішень. Більшість з них отримали підтримку, окремі зняті з порядку денного за ініціативою розробників і рекомендаціями постійних комісій.
 
Вагома частина питань стосуються управління майном, технічної документації про нормативну грошову оцінку земельних ділянок,освітньої галузі, внесення змін до районного бюджету.
   
Начальник відділу охорони здоров’я Сергій Караслай інформував щодо реформи в галузі медицини, яка сьогодні викликає багато запитань та дискусій.
 
На завершення, за пропозицією депутатського корпусу, голова ради дав доручення структурним підрозділам райдержадміністрації підготувати звіти щодо освоєння і використання коштів районного бюджету та інформувати на наступному засіданні сесії. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News