• 6:36 PM
  • середа , 7-червня-2023

Районні депутати збиратимуться на чергову сесію

  • 11/1/2017
  • Перегляди 570
  • Коментарі 0

Відповідне розпорядження з'явилось на сайті Іршавської районної ради.

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

ГОЛОВИ ІРШАВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ
ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

від 30.10.2017 року

м. Іршава

№ 32

 

Про скликання дванадцятої сесії районної ради VIІ скликання

 

 

Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», регламенту роботи районної ради VIІ скликання:

 

1. Скликати дванадцяту сесію районної ради VІІ скликання 9 листопада 2017 року, о 14 годині, в приміщенні зали засідань районної ради.

2. На розгляд сесії винести наступні питання:

2.1.           Про затвердження програм фінансової підтримки громадських організацій на 2018 рік

2.2.           Про затвердження Програми проведення щорічної суцільної дератизації та профілактики захворювань лептоспірозом на 2017-2020 роки

2.3.           Про внесення змін до рішення районної ради від 15 грудня 2016 року № 174 «Про районний бюджет на 2017 рік» (із змінами від 07 лютого 22 березня, 27 квітня, 27 липня 2017 року)

2.4.           Про передачу в оренду нежилих приміщень в будівлях спільної власності територіальних громад сіл, міста району

2.5.           Про продовження терміну дії договору оренди № 62 від10.11.2014р.

2.6.           Про прийняття у спільну власність територіальних громад сіл, міста району - Іршавської районної ради нежитлової будівлі в с. Довге, вул. Машкіна, 4

2.7.           Про надання КП «Тепло-місто» дозволу на списання основних засобів

2.8.           Про передачу на баланс районної ради вбудованих нежитлових приміщень будівлі КП «Друкарня»

2.9.           Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іршавської районної ради

2.10.       Про погодження призначення директора Імстичівської ЗОШ І-ІІІ ступенів

2.11.       Про внесення змін до відомостей про КЗ «Навчально-виховний комплекс Горбківська ЗОШ І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Іршавської районної ради Закарпатської області

2.12.       Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Іршавської міської ради с. Собатино, 2 «а» Іршавського району Закарпатської області площею 0,2791 га. ФГ «Смірнов Плюс».

2.13.       Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, яка розташована за адресою: м. Іршава, вул. Борканюка, 67 «б» за межам населеного пункту на території Іршавської міської ради Іршавського району Закарпатської області площею 0,6405 га. ТОВ «БЕБ».

2.14.       Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для ведення фермерського господарства, яка розташована за межами населеного пункту на території Загатянської сільської ради ур. «Пустар» №1 Іршавського району Закарпатської області площею 1,100 га. гр. Лендел В.В.

2.15.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ "Івакан" для ведення підсобного сільського господарства площею 12,0000 га, яка розташована за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межам населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 887.

2.16.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ "Івакан" для ведення підсобного сільського господарства площею 17,5578 га, яка розташована за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межам населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 884.

2.17.       Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, яка надана в оренду ТзОВ "Івакан" для ведення підсобного сільського господарства площею 32,4422 га, яка розташована за адресою: Закарпатська область Іршавський район за межам населеного пункту на території Вільхівської сільської ради контур № 929.

2.18.       Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована на території Вільхівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 42,4996 га.

2.19.       Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки сільськогосподарського призначення, державної власності право оренди на яку підлягає продажу на земельних торгах у формі аукціону, яка розташована на території Вільхівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 15,1971 га.

2.20.       Про внесення змін до рішення районної ради від 27 квітня 2017 року № 234 «Про затвердження технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд, що пов’язані з користуванням надрами, розташованої за межами населених пунктів на території Арданівської сільської ради Іршавського району Закарпатської області, площею 6,000 га. ТОВ «КИФА»».

2.21.       Різне

3. На сесію запросити голову, заступників голови районної державної адміністрації, керівників служб райдержадміністрації та району, міського, сільських голів.

 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News