• 10:51
  • неділя , 17-лютого-2019

Миколка Крайняй отримав фінансову допомогу з Мюнхена

  • 01.11.2017
  • Перегляди 637
  • Коментарі 0

Завдяки співпраці Іршавської райдержадміністрації з Генеральним Консульством України в Мюнхені вдалося зібрати кошти на лікування маленького Миколки Крайняй. Нагадаємо, що за свої три рочки він переніс 9 важких операцій та постійно потребує дороговартісного лікування. 

Раніше ми вже писали про проблему хлопчика: 

Маленький Миколка потребує вашої допомоги

За активного сприяння віце-консула Генерального Консульства України в Мюнхені Ярослави Сочки, матеріальну допомогу зібрано громадами Парафій Української греко-католицької церкви міст Мюнхен та Новий Ульм спільно з волонтерською сотнею міста Мюнхен. Свій матеріальний внесок на лікування Миколки внесли також небайдужі громадяни Німеччини. 

Повідомляють у Іршавській РДА.

31 жовтня, у приміщенні райдержадміністрації керівництво урочисто вручили кошти Крайняй Олені Вікторівні на лікування сина.

В свою чергу керівник РДА підписав почесну грамоту Ярославі Сочці та подяки громадам УГКЦ міст Мюнхен та Новий Ульм та волонтерській сотні міста Мюнхен.

irshava-news.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News