• 4:49 AM
  • субота , 10-червня-2023

Фестиваль-конкурс для Іршавщини закінчився численними нагородами(Фото)

  • 11/1/2017
  • Перегляди 1493
  • Коментарі 2

27-30 жовтня, м. Ужгород відбувся ІV Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс національних культур та народної творчості «ЯСКРАВА КРАЇНА» Закарпаття – 2017», Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької хореографії «Падіюн-Євро-Данс - 2017» та ІV Міжнародний конкурс-фестиваль «Скрыжаваннi. Miнск»

Конкурсанти мали унікальну можливість, виступивши один раз стати учасником одразу трьох конкурсів без додаткових плат і отримати оцінки та дипломи одразу від трьох незалежних складів журі.

Іршавщину представляли та вибороли чимало нагород танцювальна студія "Be Free" та вокальний ансамбль "Ільничанка".

У танцювальному марафоні танцювальна студія "Be Free" брала участь відразу у трьох конкурсах: " Падіюн Євро Данс 2017" де впевнено вибороли перше місце.Другий конкурс "Скрыжаванні Мінск". В ньому з танцюристами змагалися також учасники з Румунії та Словаччини. Наші танцюристи взяли в ньому другу премію Гуляна Світлана та Гусєва Поліна.В третьому конкурсі - "Яскрава країна", вибороли першу премію Гуляна Світлана та Гусєва Поліна.

У останніх двох конкурсах вокальний ансамбль «Ільничанка» теж має чим пишатись. Обидва склади журі віддали перше місце і високу вербальну оцінку під час наради-обговорення за участі журі і керівників колективів. Солістка студії естрадного співу «Ліра» Аліна Ганчіч зайняла 2 місце.Михайло Черничко теж став лауреатом двох перших премій: ІІІ Міжнародний конкурс-фестиваль Скрыжаванні Мінск ( Білорусія) і ІV Міжнародний конкурс-фестиваль дитячо-юнацької творчості "Яскрава країна 2017".irshava-news.com

Коментарі (2)
О
11/2/2017 5:40:52 PM  |  IP: 194.60.77.***
Дійсно, Дзвіна чорнак постійно демонструє високі результати, але бюрократи відділу культури постійно щось придумовують, щоб не дати їм нормально працювати. Не люблять там людей ,що роблять, більше ко двору такі, що крім пліток ніколи нічим не займалися
Оксана
11/1/2017 8:56:27 PM  |  IP: 77.20.252.***
А що ж ви так тішитеся талантами Іршавщини, а не допускаєте талановитих керівників до атестації? Як би це жорстоко не звучало, але кожен з них не досягнув би того, якщо б хтось їх до цього не підштовхнув і правильно не навчив. Тому, будь-ласка, головному ангелу Іршави копняка під дупу і на гальорку, дайте іншим займатися ділом нормально! А то трохи дістала така несправедливість!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News