• 15:51
  • неділя , 21-жовтня-2018

«Українська Хата в Йорданії», яку заснувала іршавчанка святкує свій перший «день народження»

  • 29.10.2017
  • Перегляди 507
  • Коментарі 0

26 жовтня в приміщенні культурного центру Заха відбувся святковий концерт Української пісні та поезії, присвячений святкуванню першої річниці з дня заснування Українського Культурного центру «Українська Хата в Йорданії», йдеться на Facebook-сторінці організації.Відкрив свято промовою Посол України в Йорданії Сергій Олексійович Пасько, який привітав гостей та учасників свята, розповів про досягнення Українського Культурного центру «Українська Хата в Йорданії» і відзначив почесними грамотами за визначний вклад у розвиток українсько-йорданських відносин активістів Культурного центру – президента, композитора та виконавицю Ольгу Завидняк, поетесу та активного діяча УКЦ Вікторію Бричкову-Абу Кадум, а також співзасновників та активістів «Української Хати в Йорданії» Юлію Мілгородську, Тетяну Сонець та Наталю Канан.

З промовою також виступила президент Українського Культурного центру Ольга Завидняк, яка розказала про успіхи вихованців та викладачів організації за такий короткий період часу, озвучила майбутні плани організації і вручила пам’ятний сувенір колективу Посольства за допомогу, підтримку і співробітництво.На святі були присутні Посол та співробітники Посольства Азербайджану, журналісти газети Amman Newspaper, українська громада та громадяни Йорданії. У концерті взяли участь вихованці дитячого колективу «UA Kids» та активісти «Української Хати в Йорданії», а також «Клуб Української пісні». Прозвучали популярні та авторські пісні (на слова поетеси Вікторії Бричкової-Абу Кадум та музику Ольги Завидняк), авторська поезія та дитячі вірші. До уваги глядачів було представлено декілька дитячих танців.Читайте також: Історія іршавчанки, яка 6 років живе та працює в Йорданії

Гості свята активно підтримували учасників аплодисментами та підспівували виконавцям. Даний захід подарував глядачам відчуття єдиної родини, тому що головною метою проведення таких свят є згуртування української громади в одне єдине ціле.

Джерело: global-ukraine-news.org

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News