• 2:20 PM
  • субота , 25-травня-2019

Хор працівників культури взяв участь в міжнародному фестивалі духовної пісні у Словаччині

  • 10/24/2017
  • Перегляди 431
  • Коментарі 0

Свою чергову творчу поїздку здійснив хор працівників культури району на XXVII міжнародний фестиваль духовної пісні у м. Снина (Словаччина) на запрошення союзу русинів-українців Словацької Республіки.Фестиваль проводиться традиційно за підтримки пріматора міста Снини Мирослава Міловчека у співпраці з союзом русинів-українців.
 
Тепло і зворушливо звучали «Отче наш» та «Богородице, Діво, радуйся…» у виконанні хору під час відкриття виставки ікон вишивальниці-українки.
   
Велика честь випала хору відкрити фестиваль. Учасників вітали Петро Худік – голова Пряшівської самоврядної ради, Іван Лаба – член центральної ради Союзу русинів-українців Словацької Республіки, Микола Петрищак – голова регіональної ради Союзу русинів-українців Словаччини у Гуменському краю та інші.
   
У концертній програмі фестивалю хор представив  духовні твори: «Отче наш…» (обробка Н. Мельник-Гудь), «Богородице, Діво, радуйся…» (обробка Яциневича), «Благослови, душе моя, Господа…» (обробка К.Стеценко), «Тон диспотін» - архиреєрська привітальна, «Юбілате» (обробка Ласло Галмос). Колектив отримав нагороди та подарунки від пріматора міста Снина  Мирослава Міловчека та Петра Худіка – голови Пряшівської самоврядної ради.

   

Учасники хору щиро вдячні депутату Іршавської районної ради Ярославу Сухану за проявлену небайдужість та надану допомогу колективу для участі у фестивалі.Оксана Сідор,
керівник хору

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News