• 5:49 PM
  • середа , 7-червня-2023

Назву вулиці ім. Ю.Соколачко перенесуть

  • 10/12/2017
  • Перегляди 719
  • Коментарі 1

Таку інформацію оприлюднила Іршавська міська рада. Днями в міськраді відбулася зустріч учасників АТО Іршавщини  з мешканцями вулиці, Ю. Соколачко. Обговорювалося питання стосовно перенесення назви вулиці.

Спілка ветеранів АТО  письмово звернулася до міського голови з проханням перенести назву вулиці Соколачко на вулицю в новобудовах  урочища  Діброва, де всі земельні ділянки  належать учасникам АТО. Шляхом обговорення  та висвітлення позицій  присутніми було прийнято рішення провести дану процедуру в рамках чинного законодавства, відповідно висвітливши всі матеріали на офіційному сайті міськради і провівши громадські обговорення.

Нагадаємо, в
улицю Чапаєа було перейменовано на вулицю ім. Ю. Соколачко. Він загинув при обороні Донецького аеропорту під час війни на сході України. Загинув від прямого влучення в БТР під час виходу на бойові позиції по обороні донецького аеропорту.

Через непроведення громадських слухань, рішенням Голови Закарпатської обласної державної адміністрації Генадієм Москалем дану вулицю було прейменовано на вул. ім.Ю.Соколачко.

irshava-news.com

Коментарі (1)
Читач
10/13/2017 9:13:28 PM  |  IP: 178.77.238.***
Таки герой хай земля йому буде пухом, а до смерті був зеком останнім, чому тоді не назвали вулицю в його честь? Придурки привладні.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News