• 09:39
  • неділя , 17-лютого-2019

НПП «Зачарований край» організував цикл заходів до акції FSC - 2017

  • 09.10.2017
  • Перегляди 316
  • Коментарі 0

Сьогодні все більшої популярності набирає відповідальність: відповідальність у відносинах, відповідальність у здоровому способі життя чи побуді, відповідальність у збереженні природи й довкілля, відповідальність у використанні лісів. Саме з метою підвищення обізнаності щодо відповідального управління лісами, як кращій альтернативі сталого використання лісових ресурсів та збереження наших лісів, а також надання відповідної інформації підростаючому поколінню про роль лісів в нашому повсякденному житті та задля поширення інформації щодо схеми сертифікації FSC в цьому процесі, працівники НПП «Зачарований край», за дорученням директора парку І.Піняшко, у період з вересня по жовтень провели цикл заходів. У неділю, 1 жовтня у центрі міста Іршава, у рамках відзначення Дня міста та з нагоди віднесення пралісів НПП «Зачарований край» до ЮНЕСКО, фахівець з еколого-освітньої діяльності парку Ірина Попович разом з іншими працівниками парку та учнями Осійського шкільного лісництва розмістили робочі столи з інформацією про парк, про стале використання лісових ресурсів та збереження наших лісів, а також про цінність FSC, щоб підвищити обізнаність та заохотити людей шукати продукти з логотипом FSC на полицях магазинів, роблячи відповідальний вибір на користь лісів. До уваги громадян, дітей та всіх бажаючих працівники НПП «Зачарований край» у формі гри, конкурсу та екологічної естафети провели масштабний відкритий захід, у якому кожен бажаючий, зацікавлений у питанні збереження лісів, долучився до FSC акції. Разом з майже півтисячною аудиторією маленьких любителів лісу працівники НПП «Зачарований край» провели цікаві та розважальні ігри екологічного спрямування, організували захоплюючі конкурси, загадували загадки про звірів та ліс! Разом з дітьми робили закладки для книг, маски звірів, сувеніри з природних матеріалів. Кожен учасник отримав приз від НПП «Зачарований край»: екологічні медальйони, буклети, розмальовки, а від команди FSC – закладки для книг, наклейки й магніти із зображенням звірів та  блокноти для малювання.

Також у рамках проведення екологічної акції FSC – 2017 працівники парку (фахівець з еологічної освіти І.Попович, інженери з рекреації, природокористування та ОП та ТБ М.Цільо, М. Матіко та Г.Бойко разом з учнями Ільницького, Осійського та Підгірнянського шкільних лісництв провели бесіди, уроки «FSC і я», «Людина і природа», «Що таке ліс? Взаємозв’язки в природі». Працівники парку розповіли учням з ким працює FSC та що вони роблять; розв’язували кросворди з маркування FSC та виконували вправи «10 чудових причин шукати логотип FSC»; у формі квесту допомагали дітям виявити взаємозв’язок між людиною і природою, з чого складається навколишнє середовище, яке місце людини в природі. Діти залюбки обговорювали важливість лісів для нас; як важливо помічати зміни, які відбуваються у довкіллі і як ми на них впливаємо, переглядали та обговорювали відеоролики, рекомендовані сайтом FSC.

За допомогою проведених уроків та перегляду відео діти сформували нове поняття – «екологічна поведінка». 

Повчальні та потрібні для дітей екологічні уроки працівники НПП «Зачарований край» завантажили із сайту FSC, разом з дітьми провели їх у класах і на згадку зробили кілька цікавих фото, з якими люб’язно поділилися на сайті НПП, на сайті FSC та на сторінках у Facebook.

Але на цьому екологічна акція з FSC та працівниками НПП «Зачарований край» для дітей шкільних лісництв не завершилася. Ми уважно стежитимемо за новинками на сайті FSC, щоб провести ще 6 навчальних уроків на тему відповідального лісоуправління та сталого користування лісовими ресурсами і обов’язково розмістимо на сайтах інформацію і фотозвіт наших захоплюючих історій про збереження лісів, щоб ще більше людей дізналися про те, чому важливо купляти продукти з логотипом FSC на полицях магазинів, роблячи відповідальний вибір на користь лісів, з турботою про наше майбутнє. 

НПП Зачарований Край

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News