• 10:23 AM
  • понеділок , 25-вересня-2023

У Вільхівській ЗОШ запевняють, що діти алкоголь не вживали

  • 9/28/2017
  • Перегляди 888
  • Коментарі 1

Як йдеться у повідомленні відділу комунікаціїполіції Закарпатя, поліція перевірила поширену закарпатськими ЗМІ новину про те, що учні Вільхівської школи вживали алкоголь прямо на уроках. Та згідно перевірки зробили висновок - прилюднена інформація не підтвердилася.
 
Співробітники Іршавського відділення поліції під час моніторингу місцевих засобів масової інформації виявили та перевірили повідомлення про те, що учні 10-го класу вживали спиртне безпосередньо посеред навчального дня. В новині йшлося про те, що школярам продали декілька пляшок алкоголю в магазині біля школи. В результаті 13 старшокласників вживали спиртне прямо на уроках.
 
Поліцейські Іршавського відділення поліції провели перевірку за даним фактом, зустрілися з вчителями Вільхівської ЗОШ та батьками. Жодного підтвердження інформації про такий інцидент не виявлено. Також правоохоронці провели перевірку торгового закладу, який знаходиться поряд із навчальним закладом. Там також не виявлено порушень правил продажу алкогольних напоїв неповнолітнім.

Звісно, що керівництво школи буде говорити про відсутність такої пригоди. Адже з четверга, коли такий інцидент трапився, через острах , що їх дітей у школі зацькують батьки - мовчать.

Шкода, що керівництво школи вирішило промовчати про такий інцидент. Як і в ситуації з першим вересня, люди обрали шлях мовчанки.

irshava-news.com


Коментарі (1)
коментар
9/29/2017 12:48:58 AM  |  IP: 31.41.94.***
Проблема у школі з вживанням алкоголю дітьми роздута тими,ко таку проблему має у сімйї з чоловіком жонов дітьми...на рівні сімї іі просто треба узнати тай пройти курс лікування а ни будоражити цілий район...

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News