• 19:48
  • субота , 16-лютого-2019

У Іршаві почали перевірку законності встановлення МАФів

  • 24.09.2017
  • Перегляди 626
  • Коментарі 2

Днями у міськраді засідала комісія, по упорядкуванню розміщення на території міської ради тимчасових конструкцій.

Комісія розпочала роботу з визначення наявності, зовнішнього вигляду та законності розміщення на території об’єднаної територіальної громади тимчасових конструкцій – малих архітектурних форм (МАФ), що використовуються фізичними особами – підприємцями для надання послуг, господарської діяльності, торгівлі тощо та стану оплати вказаними підприємцями до міського бюджету плати за використані земельні ділянки. , - повідомляють у міськраді. 


Також додають, що комісією нараховано 14 МАФів,  38 білбордів та 29 сітілайтів.

Наступним кроком стане вивчення документації та перевірка наявності договорів оренди. Далі питання виноситимуть на розгляд адміністративної комісії.


У ініціаторів такої роботи,іршавської районноїорганізації політичної партії "Об'єднання САМОПОМІЧ" додають: 

"Виявляється, в Іршаві працює купа МАФів без офіційних дозволів, хаотично і без таких же дозволів встановлено велику кількість біг-бордів та сіті-лайтів. Нам постійно говорять, що бізнес платить податки в бюджет міста, наповнює його.Але, коли торкнутися питання глибше-бачимо тільки наповнення власних кишень, самоуправство і вседозволеність. Добре, що ця проблема починає турбувати і міську раду, яка видала розпорядження щодо утворення і роботи комісії, котра має розставити всі крапки в цьому питанні.До комісії увійшов депутат від Самопомочі Віталій Собко, який з працівниками міської ради здійснив об'їзд міста для того, щоб скласти перелік встановлених споруд і з'ясувати законність їх розміщення. Не всі депутати мають бажання брати участь у таких комісіях адже відстоюючи інтереси громади мимоволі стаєш ворогом, бо порушуєш чиїсь фінансові інтереси. Депутат у своїй роботі має забути про особисте і працювати для людей, які його обрали, тим більше коли іде мова про наповнення бюджету міста." - повідомляють на своїй офіційній сторінці у соцмережі фейсбук.

Коментарі (2)
Іван
28.09.2017 09:22:08  |  IP: 174.44.72.***
Ще най Собко поведе комісію на той склад де зберігаються тополі що були зрізані в місті .Сккоро майже самопоміч піде за свободов ті тоже порядки наводили Бобик їм поміг піти в історію так і з самопомочив буде .
Бородач
28.09.2017 00:33:10  |  IP: 194.60.77.***
Аде такий ги Собко прийшов сюди з Заріччя та ймився наповнювати Іршавський бюджет, най іде си в Заріччя та там си най наповнює бо нимош на Виноградово поїхати такі ями ги на тинитові.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News