• 09:33
  • неділя , 17-лютого-2019

В Іршаві перевірять законність розміщення МАФів

  • 08.09.2017
  • Перегляди 549
  • Коментарі 0

Голова Іршавської ОТГ надав розпорядження про створення комісії по упорядкування розміщення на території міської ради тимчасових конструкцій, повідомляє Іршавська міськрада.

У зв'язку із зверненням депутатів міської ради від п олітичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Собка В.В. та Демчика А.І. від 04,09,2017р:

1. Створити комісію по вивченню стану законності розміщення на території об'єднаної територіальної громади тимчасових конструкцій - малих архітектурних форм (МАФ) що використовуються фізичними особами-підприємцями для надання послуг, господарської діяльності, торгівлі тощо та стану оплати вказаними підприємцями до міського бюджету плати за використання земельної ділянки в складі:

- голова комісії - заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, голова адміністративної комісії міської ради Куртинець О.С.;
- заступник голови комісії - депутат міської ради Собка В.В. (за згодою);
- секретар комісії - інспектор з юридичних питань міської ради Макрушина Т.В.;
- завідувач сектором будівництва, ЖКГ та інфраструктури відділу містобудування та архітектури Іршавської РДА Попдякуник М.І. (за згодою);
- спеціаліст І категорії відділу земельних відносин міської ради Мельник О.М.;
- депутат міської ради Примичч Ю.Т. (за згодою);
- депутат міської ради Товстий В.В. (за згодою);
- депутат міської ради Булеза О.І. (за згодою);
- спеціаліст І категорії відділу фінансово-господарського забезпечення міської ради Худанич Л.І.

2. Робочу комісію провести до 01.10.2017 року.

3.Результат роботи комісії та пропозиції щодо вжиття необхідних заходів надати на розгляд виконкому та чергової сесії міської ради.

4. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Куртинця О.С..

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News