• 9:34 AM
  • субота , 4-грудня-2021

У Іршаві розчищують канави та приводитимуть до ладу прибудинкові території

  • 9/7/2017
  • Перегляди 488
  • Коментарі 0

З приходом осені збільшується кількість опадів, а це в свою чергу збільшує кількість підтоплень, якрезультат значні збитки і втрати.

Міська рада постійно працює над проблемними ділянками, постійно ведеться розчищення русел річок Синявка та Іршавка, укріплення берегів. 

Не менш важливими є канави й у самому місті. З часом вони замулюються, заростають чагарником. Зважаючи на звернення жителів вулиці Шкільної було прийнято рішення про розчистку канави від відділу освіти до Іршавської ДЮСШ, - повідомляють у Іршавській міській раді.Як йдеться у повідомленні, сьогодні розпочала роботу техніка. за допомогою якої русла й будуть очищені та розширені.

Також зазначають у міськраді, що нещодавно в міську раду надійшло депутатське звернення від Юрія Микити стосовно благоустрою прибудинкової території по вулиці Шевченка,  будинки № 54, 56, 58. У зверненні йшлося про асфальтування пішохідних доріжок у дворі даних будинків.Було запропоновано  не обмежуватися асфальтуванням доріжок, а розробити зі спеціалістами по ландшафтному дизайну проект, в якому буде передбачено  покращення благоустрою території дитячого майданчика та облаштування пішохідних доріжок та паркомісць а також ремонт існуючих ділянок пішохідної зони. Даний проект надати  в міськраду для включення його в план соціально-економічного розвитку на 2018 рік.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News