• 7:19 PM
  • п'ятниця , 22-вересня-2023

Як нараховують субсидії в новому опалювальному сизоні (Відео)

  • 9/6/2017
  • Перегляди 831
  • Коментарі 0

У зв’язку з високими цінами на житлово-комунальні послуги, чинним законодавством України передбачена допомога держави громадянам у вигляді субсидій. Станом на серпень 2017, у Закарпатській області на обліку перебуває близько 134-х тисяч родин-одержувачів. З них понад сорок тисяч не використали надані їм субсидії у повному обсязі. Зекономлені кошти підлягають монетизації, тобто поверненню на рахунки і у державний бюджет.

Наталія ОМЕЛЯНЮК, заступник директора департаменту соцзахисту населення Закарпатської ОДА

"Якщо людина зекономила більше, то та більша частина повертається до бюджету. Підлягає поверненню до бюджету. А людині йде тільки оця маленька частина, вона визначена чинним законодавством за 100 кубів газу і за 150 кіловат електроенергії. Тобто, людина можу получити за зекономлений газ максимум 700 гривень і за зекономлену електроенергію максимальну суму 135 гривень."

Відтепер постановою Кабінету Міністрів України удосконалено процес надання житлових субсидій населенню. Отримати їх зможуть і недієздатні особи за заявою опікуна. Зменшили також період, за який вираховуються доходи домогосподарств з чотирьох до двох останніх кварталів. Не призначатимуть субсидії лише за наявності заборгованості, що перевищує 20 неоподаткованих мінімумів. Врегулювали питання виплати призначеної субсидії у разі смерті особи. Переглянули соціальні нормативи споживання газу для побутових потреб і питання проведення розрахунку невикористаних субсидій об’єднаннями співвласників багатоквартирних будинків. Тим сім’ям, у яких завершився термін отримання у квітні 2017-го, органами соцзахисту забезпечено автоматичне перепризначення на наступний період.

Детальніше у сюжеті: 

 

Теги:
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News