• 7:00 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

Громадський активіст Михайло Ловга звертається до Президента України вирішити питання двозмінного навчання у Довжанській ЗОШ (Документ)

  • 9/4/2017
  • Перегляди 1023
  • Коментарі 0

У Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст. надзвичайна ситуація - двозмінне навчання. У другу зміну навчатиметься понад 200 учнів. Вирішення цієї проблеми тягнеться десятиліттями. Крім того, це суперечить чинному законодавству України.

Активіст і помічник народного депутата України Михайло Ловга звертається до Президента України Петра Порошенка, Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та Міністра освіти та науки України Лілії Гриневич та активістів Закарпаття, як найшвидше  допомогти вирішити питання двозмінного навчання у Довжанській ЗОШ І-ІІІ ст.

"У нашій Довжанській ЗОШ І-ІІІ ступенів, села Довге, Іршавського району, Закарпатської області надзвичайна ситуація, а саме двозмінне навчання. Вже десятеліттями тягнеться це проблемне питання, яке потребує нагального вирішення. Даний навчальний заклад є найбільшим у районі. У другій половині дня будуть навчатись понад 200 учнів. Батьки учнів, котрі займаються у другу зміну, хвилюються за своїх дітей, які наражаються щоденно на небезпеку, адже школярі повертаються із школи о 20 годині. Крім того, це суперечить чинному законодавству України, а саме, п.910 вимогам Державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу ДСанПіН 5.5.2.088-01 (Санітарних правил), погоджено листом Міносвіти і науки України 05.06.2001 №1/12-145. Крім того, на рекомендації Міносвіти і науки України, лікарів, педагогів, психологів навчання у другу зміну шкідливе для фізичного і психологічного здоров'я дітей.


У зв'язку з вищенаведеним переконливо прошу:

а) якомога швидше втрутитися в ситуацію й вирішити питання двозмінного навчання на державному рівні в найкоротші строки.

б) дати доручення керівникам Закарпатської обласної державної та Іршавської районної адміністрацій створити комісію по вивченню й вирішення даного питання.
" - йдеться у зверненні.
   

Irshava News.com


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News