• 16:37
  • субота , 21-липня-2018

У міграційні службі роз’яснили ситуацію з затримкою паспортів

  • 08.08.2017
  • Перегляди 511
  • Коментарі 0

У Державній міграційній службі підтвердили, що в Україні зараз дійсно є затримки у видачі закордонних паспортів.

Про це повідомляє прес-служба ДМС.

"Ці затримки є тимчасовим явищем, оскільки спричинені тимчасовим стрімким зростанням попиту на паспорти", – зазначили у службі.

У ДМС пояснюють збільшення попиту з туристичним сезоном та запровадженням безвізу.

"Як вже повідомляла міграційна служба, сьогодні дійсно є затримки у видачі закордонних паспортів. Ці затримки є тимчасовим явищем, оскільки спричинені тимчасовим стрімким зростанням попиту на паспорти. Туристичний сезон + безвіз = кількість оформлюваних документів зросла у кілька разів. Вже сьогодні спостерігаємо тенденцію до суттєвого зниження попиту, отже найближчим часом повернуться до норми і строки видачі.

Спільно з Поліграфкомбінатом "Україна" намагаємося мінімізувати незручності через затримки видачі документів - міграційна служба обробляє всі звернення, що надходять на адресу гарячої лінії, натомість Поліграфкомбінат "Україна" здійснює закупівлю додаткового обладнання для персоналізації паспортів для уникнення затримок видачі у майбутньому.

Ще раз застерігаємо - не слід планувати подорож за кордон не маючи на руках діючого паспорта, зокрема не купуйте авіаквитки без паспорта - це суперечить правилам авіаперевезень! Паспорт видається на 10 років, отже відкладати його оформлення на останній момент не варто!"
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News