• 16:41
  • субота , 21-липня-2018

Бюджет, статути, земля та кадрові рішення- відбулась чергова сесія Іршавської міської ради

  • 08.08.2017
  • Перегляди 472
  • Коментарі 1

Сьогодні відбулась чергова сесія міської ради. Питань зібралось чимало і стосувались різних сфер життєдіяльності міста. Депутати заслухали доповідь про надходження до міського бюджету, ухвалили видатки, затвердили тарифи для комунальних підприємств, зміни у складі депутатських комісій та прийняли  деякі кадрові рішення у апараті міської ради.

Деякі питання викликали жваве обговорення. Зокрема питання про визначення ФОП Дешко О.О. надавачом послуг з вивезення твердих побутових відходів.  Після зауваження депутата Віктора Товстого та обговорення і зауваження, щодо самого рішення про визначення підприємця надавачем послуг,  все ж таки затвердили. Але з поправкою, адже підприємець вивозить в різні дні з різних куточків міста сміття, і іноді буває, що у святкові дні ніхто сміття не забере, і воно в результаті залишається ще на тиждень. Вирішено – підприємець повинен завчасно попереджати про зміну графіку вивезення сміття.

Затвердили коригування та зміни на виготовлення проектно-кошторисної документації для того, аби мали змогу продовжити берегоукріплення на р.Іршавка вздовж пров.Партизанський.

Згідно нових внесень до статуту КП «Тепло-місто» у розділі , що стосується прийому на роботу  -  згідно внесених змін – нових керівників комунальних підприємств більше не потрібно затверджувати рішенням сесії міської ради, тепер це виключно у компетенції міського голови. 

Також депутат від політичної партії "Об'єднання "САМОПОМІЧ" Віталій Собко запропонував на майбутнє розглянути поступове підвищення тарифів, аби підприємства не працювали в мінус, а мали змогу заробляти.


Irshava News.com


Коментарі (1)
Іршавчанин
09.08.2017 20:07:23  |  IP: 194.60.77.***
А дурного Сухія ко туди пустив?

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News