• 1:44 AM
  • вівторок , 1-грудня-2020

Як монетизувати невикористані суми субсидій (відео)

  • 7/21/2017
  • Перегляди 426
  • Коментарі 0

Як зазначається в постанові Кабміну після закінчення опалювального сезону чимало громадян мають невикористані кубометри газу та кіловати електроенергії. З метою заохочення населення економитиенергоресурси уряд вирішив повертати невикористані суми субсидій.Для того, щоб отримати частину невикористаної суми субсидій громадянам варто звертатися до сільських та селищних рад де вже є списки осіб, які мають на це право та вказана кількість невикористаних кубів газу чи електроенергії і написати заяву на повернення коштів.Тож виплачувати кошти почнуть у вересні. Щодо перерахунку то всі субсидіанти повинні мати особовий рахунок в банківській установі на який надходитимуть компенсації.

Щодо інформованості населення з приводу компенсацій за невикористану енергію то більшість вже чули, проте не всі. Урядова ініціатива загалом по Україні торкнеться 1,5 млн. родин.Згідно зі статтею 165.1.1 ПКУ, субсидія, незалежно від вигляду в якому вона виплачується, не включається до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку. Тому монетизація частини зекономлених субсидій жодним чином НЕ впливає на процес декларування, а отримана від держави сума не повинна зазначатися у Декларації про доходи громадян.

Більше в сюжеті журналістів телеканалу М-Студіо:


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News