• 15:39
  • неділя , 21-жовтня-2018

Іршавчанка Ольга Завидняк-Отум представила "Українська Хата в Йорданії" на Global Ukrainians у Києві

  • 14.07.2017
  • Перегляди 2095
  • Коментарі 1

Презентація V Форуму Global Ukrainians у Києві: українські бренди ставимо в тренди, #Ukraine #CreativeNation. Українці світу дуже активно просувають інтереси України на глобальному рівні. Під час V Форуму Global Ukrainians українські лідери-експати звітують про спільну роботу щодо більш системної та ефективної промоції іміджу України у світі.

Форум Global Ukrainians — конференція, організатором якої є міжнародна громадська організація Global Ukraine, що об'єднує мережу молодих високоосвічених українських лідерів-експатів з глобальним мисленням, які мають міжнародний досвід. Ініціатором та співзасновником Форуму Global Ukrainians була Віолета Москалу.

Участь у Форумі взяли близько 200 українських експатів та глобально налаштованих українців. Виступали спікери понад 20-ти країн світ, серед яких була представлена і Йорданія, а саме громадська організація "Українська Хата в Йорданії" на чолі з президентом організації Ольгою Завидняк, яка звітувала про діяльність та досягнення, заплановані проекти на майбутнє , - повідомляють на офіційній сторінці "Українська хата в Йорданії" у соцмережі Фейсбук.

Під час V Форуму Global Ukrainians були представлені результати роботи інформаційного агентства Global Ukraine News та новостворена платформа для розвитку бізнес-дипломатії Global Ukraine Business Hub – глобальний комунікаційний ресурс для всіх зацікавлених у просуванні українських брендів в світі.

Наступного дня ключовими в роботі форуму були чотири панелі: 
-Розбудовa венчурної платформи мережі, для залучення інвестицій та для розвитку нових венчурних стратегій.
- Презентація конкретних інструментів та алгоритмів роботи інтерактивної комунікаційної онлайн бізнес платформи Global Ukraine Business Hub для динамічного просування українських брендів на глобальному рівні.
-Global Ukrainians – Education Platform. Нова освіта: знання, формат, синергія.
- Інституціоналізація мережі Global Ukrainians.Голосування за правління та статути мережі Глобал Юкрейніанс.

Промоція іміджу України у світі та ментальна модернізація країни, - основні цілі мережі Global Ukrianians.
Пишаємось бути частиною цієї світової мережі.Коментарі (1)
іршавчанин
18.07.2017 03:27:20  |  IP: 31.41.94.***
молодець справжня українка, красуня,розумниця!!!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News