• 2:18 PM
  • четвер , 7-липня-2022

В архіві Нью-Йорської бібліотеки збереглись рідкісні фото дерев'яних церков Закарпаття (Фото)

  • 7/11/2017
  • Перегляди 1095
  • Коментарі 0

Вже тоді іноземні мистецтвознавці активно цікавились культурним та релігійним життям закарпатців, вивчали його та публікували фото у міжнародних виданнях.

Про це пише
Mukachevo.net

Одне з яких, Peasant art of subcarpathian Russia (1926), зберігається в архіві Публічної бібліотеки Нью-Йорка (New York Public Library - анг.), де зберігається одна з найкращих колекцій книг у світі.

Оригінальна назва книги - "Народное искусство Подкарпатской Руси", видана у 1922 в Празі. Автор - відомий російський мистецтвознавець-емігрант Сергій Маковський (1987-1962).

На сторінках наукової роботи можна помітити декілька рідкісних фото старовинних дерев'яних церков Закарпаття на Іршавщині, Мукачівщині, Рахівщині та Хустщині. Серед них, до речі, і відома на всю країну Церква святого архістратига Михаїла, яка споруджена 1668 року і є унікальним зразком архітектури мармароської дерев’яної готики XVII-XVIII століття.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News