• 6:29 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

Зірка відомого американського серіалу бажає відвідати Закарпаття

  • 7/9/2017
  • Перегляди 804
  • Коментарі 0

Акторка Маїм Бялік розповіла про свої нещодавні відвідини до столиці України та згадала, як її родина була змушена тікати з України від переслідувань євреїв під час Другої світової війни.

Про це вона розповіла на своєму ресурсі GrokNation.

Як розповіла зірка, головною метою подорожі до України стала зйомки в рекламному ролику. Проте вона давно хотіла відвідати землі України, адже у Бялік пов’язана неприємна родинна історія з цією країною.

"Мої дідусь та бабуся жили у часи, коли вони буквально були змушені бігти, щоб вижити. І я виросла з цим: одна бабуся не могла говорити про війну, бо починала плакати так важко, що я припиняла розпитувати; інша відмовилась від свого польського громадянства, і я усвідомила той факт, що вона виросла в Польщі, лише коли мені було 30. Мій польський дідусь не мав нічого хорошого, щоб розповісти про Польщу; він жив у переслідуваннях, бо був етнічним євреєм", – зізналась Маїм.

Актриса розповіла, що вона чудово усвідомлює весь сум і трагедію родинної історії, тому новина про майбутні відвідини України її дуже схвилювали.

"Ось якою хвилюючою ця частина світу була для моєї родини; я виросла з усвідомленням, що наша ідентичність завжди була яскраво і безсумнівно єврейською – незалежно від країни, в яку ми намагалися вписатися. Тож, коли я з’ясувала, що подорожуватиму до Києва, я була схвильована. Ми ж втекли звідти", – розповіла Бялік.

Зірка поділилася, що для неї Україна є особливою країною, а сама Маїм називає себе напівукраїнкою.

“Але я напівукраїнка. І це має сенс: якщо ти частково українка, то можеш знати кілька речей про Україну. Насправді, останнього дня в Києві я з’ясувала, що місто, до якого найближче жила моя угорська бабуся перед війною, зараз є частиною української території. Тож технічно я українка на ?. Кордони – це цікаво. Як і ідентичність”, – зазначила Маїм.

Київ їй дуже сподобався і сподобалось відношення чоловіків до жінок, які ставляться до них з повагою та недорогі ціни. Бялік назвала українську столицю сучасним містом, в якому добре жити.

"Люди і смаки Києва – це неймовірна суміш "старого світу" та модерності. Чоловіки надзвичайно ввічливі та з повагою ставляться до жінок, без намагання бути мачо. Є сором’язливість і відчуття маленького містечка, навіть якщо це великий мегаполіс. Офіціанти прямі і дещо владні, але у дуже милий спосіб. Все дуже недороге і доларів тут достатньо. Київ зовсім не претензійний чи фантастичний. Це місто, в якому добре жити і, звісно ж, воно сучасне", – відгукнулася про столицю України Бялік.

Акторка пообіцяла приїхати у Київ, щоб відвідати нові місця столиці.

"Я хочу ще раз відвідати ту частину світу. Я хочу продовжити рухатись доти, доки не відвідаю усі місця, звідки вони нас прогнали. Одного дня я поїду до Львова та Умані і поїду до Мукачево і до Сувалок (Польща), до Білостоку (Польща) і до Одеси – і зроблю це з радістю та вдячністю.

На ствердження простого факту, що я жива як єврейка. Як найбільший акт відплати, який я можу здійснити: акт буття в місці, яке намагалось зупинити навіть моє існування. Я тут. Дякую, Києве, що повернув мене", – підсумувала зірка.

Джерело: 24 канал

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News