• 16:06
  • середа , 20-червня-2018

Депутати визначились з нормативно-правовими актами діяльності ради

  • 15.06.2017
  • Перегляди 779
  • Коментарі 0

14.06.2017 року відбулось засідання постійної депутатської комісії з питань законності і правопорядку, регламенту, етики, депутатської діяльності та адміністративно- територіального устрою (голова – депутат міської ради Семак І.В.), на яке були запрошені і взяли участь секретар міської ради Рацин М.О., голови інших постійних депутатських комісій та депутатських фракцій ради, окремі депутати. На засіданні йшла мова про узгодження депутатами проектів основних нормативно-правових актів діяльності ради – Регламенту, Статуту, Положення про старосту в селах Іршавської міської об’єднаної територіальної громади, інших документів, винесених на розгляд чергового пленарного засідання міської ради йдеться у повідомленні Іршавської міськради.

За результатами роботи комісії узгоджено тексти пунктів Регламенту міської ради та Положення про старосту, що викликали найбільші суперечки. Статут громади вирішено доопрацювати, для чого створити комісію із залученням фахівців з історії, краєзнавства тощо.

Окремо стояло питання про встановлення на сесії міської ради ставок місцевих податків та зборів на 2018 рік. Комісія з питань законності і правопорядку, регламенту, етики, депутатської діяльності та адміністративно-територіального устрою визнала, що пропозиції депутатів про зміни в розмірах ставок місцевих податків та зборів на 2018 рік, висловлені на засіданні бюджетної комісії ради 12.06.2017 р., є такими, що не відповідають чинному законодавству з питань регуляторної політики. Тому запропоновано розміри ставок місцевих податків та зборів на 2018 рік залишити на рівні 2017 року, з чим депутати погодились.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News