• 11:08 PM
  • четвер , 2-грудня-2021

У Іршаві переглянуть тарифи на послуги з водовідведення та водопостачання

  • 6/9/2017
  • Перегляди 858
  • Коментарі 0

Питання водопостачання є болючим для жителів Закарпаття, не є винятком і місто Іршава. В черговий раз Іршавське комунальне підприємство по водопостачанню направило лист до міської ради, де у відповідності до чинного законодавства просить на черговій сесії Іршавської міської ОТГ винести на розгляд депутатів питання про перегляд тарифів на послуги з водовідведення та водопостачання, інформують у міськраді.

Своє прохання мотивують тим, що тарифи базуються за розрахунком 2014 року, де в ціну закладено електроенергію 1,36 грн. за 1 КВт. (на даний час вона збільшена майже в двічі аж до 2,35 грн. за 1 КВт). Питома вага електроенергія становить 55% складової вартості тарифу водопостачання та водовідведення. Також не останню роль складової вартості тарифу зіграли підвищення мінімальної заробітної плати та підняття податків. За таких умов своєчасна виплата заробітної плати, та заміна технологічного обладнання, за рахунок Іршавського комунального підприємства по водопостачанню, яке використовується вже більше 35 років не може бути і мови, позаяк підприємство є збиткове, і тримається на плаву тільки завдяки дотаціям з міського бюджету. На даний час для іршавчан діє тариф по водопостачанню та водовідведенню для населення на рівні 9,90 грн/куб.м., і є одним з найнижчих в області, для прикладу в м.Тячів-22,53 грн/куб.м., м.Ужгород -18,72грн/куб.м., с.м.т.В.Березний -20,37 грн/куб.м. (Тарифи по водопостачанню та водовідведенню для міст Закарпатської обл., в додатках). Тому запропонувавши тариф у розмірі 13,59 грн/куб.м., для населення з рентабельністю 0% направив дану пропозицію на розгляд міськвиконкому, та сесію міської ради. 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News