• 2:01 AM
  • середа , 21-квітня-2021

Вихованців гуртків Іршавської райСЮТур з пізнавальною експедицією побували в НПП «Зачарований край» (Фото)

  • 6/3/2017
  • Перегляди 796
  • Коментарі 0

В п’ятницю 2 червня 2017 року завершилася друга частина похідної оздоровчої  наметової еколого – краєзнавчої експедиції «Іршавські мандри – 2017». Вже стало доброю традицією проводити цей етап на околиці села Ільниця – в урочищі «Кам’янка».  Цьогоріч у даній експедиції добре відпочило, оздоровилося і ознайомилося з природою рідного краю 59 вихованців гуртків Іршавської райСЮТур. За їх дозвілля і безпеку відповідали 12 керівників гуртків на чолі з директором – Іваном Терпай.

На урочистому відкритті, яке відбулося у вівторок, з вітальними словами до всіх звернулися наші гості:
-    Віктор Симканинець – голова Іршавської районної ради;
-    Єлизавета Яцканич – начальник відділу освіти Іршавської РДА;
-    Наталія Костак  та Ірина Мартин – представники бухгалтерії відділу освіти Іршавської РДА.

Під звуки гімну, який звучав у виконанні всіх присутніх, було урочисто піднято державний прапор України.

Кожен день перебування в таборі був насичений різними подіями і заходами, серед яких найголовнішим був похід до урочища «Смерековий камінь». Саме тут юні туристи мали змогу показати свої вміння і навички долати природні перешкоди, про які чули під час занять. Найцікавішим у поході було те, що всі бажаючі мали змогу  спробувати себе в якості юного альпініста (вибратися по скелі «Зуб» за допомогою страхувальних засобів). Окрім фізичного розвитку в даному поході присутня була й краєзнавча мета – вивчення природи рідного краю. Діти почули про те, як виник «Смерековий камінь»,  версії походження його назви; побачили і вивчили рослини і тварини, що траплялися нам на шляху, ознайомилися з НПП «Зачарований край».

Ні для кого не секрет, що кожна дитина полюбляє грати різні ігри. В нашій експедиції ігри на свіжому повітрі, а ще й разом зі своїми наставниками, викликали у дітей неабияке задоволення і азарт. Але найбільшої радості викликала в дітей гра у футбол в двох командах: дорослі – діти. В загальному підсумку – перемогла ДРУЖБА! Різноманітні естафети, «волейбол», «баскетбол» та інші ігри з м’ячем приносили дітям неабияке задоволення. Ну а вечірній час був насичений культурною програмою. Пісні у виконанні всіх учасників експедиції під звуки гітари біля вогнища – залишаться назавжди в юних серцях наших вихованців.

Сонячні погожі літні дні, відсутність інтернет-ресурсів, нові знайомства, радісні зустрічі, цікаве дозвілля, чисте повітря і здорове харчування – все це створювало хороший настрій у наших юних туристів. В цій наметовій експедиції ми бачили були у своїх вихованцях безтурботних, радісних і усміхнених дітей, готових гратися і відпочивати, спілкуватися і ділитися своїми секретами, а, загалом – ставати дорослішими, адже все доводилося робити самостійно (одягатися, мити посуд, прибирати і т.д.). На нашу думку такі заходи йдуть діточкам тільки на користь!!!

Наступний етап нашої оздоровчої експедиції ставить собі за мету – покорення найвищої вершини України – г.Говерли. Отож, запрошуємо всіх бажаючих юних туристів на Рахівщину!

Леся Осійська,
методист Іршавської райСЮТур

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News