• 7:59 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

В Іршаві незабаром відбудеться Кубок мера "Іршавської ліги КВН"

  • 5/23/2017
  • Перегляди 1111
  • Коментарі 0

Незабаром в місті Іршава відбудеться Кубок мера "Іршавської ліги КВН". Наш кореспондент поспілкувався з організатором дійства Юрієм Ігнатко. На що очікувати від Іршавської ліги КВН читайте в інтерв’ю.

Як виникла ідея проведення Іршавської ліги КВН?

Нещодавно ми були на фестивалі Ліги Сміху в Одесі та настільки пройнялися тією атмосферою, що захотілося мати у себе в місті такий міні "фестиваль". Тут команди з різних міст мають змогу поспілкуватись, знайомляться і звичайно жартують та веселять людей. Це неперевершена атмосфера і дуже хочеться щоб до неї долучились і команди нашого міста. Нам приємно, що нас багато хто підтримав і звичайно голова міста!

Чи є відомі з України команди та й Закарпатські зокрема, які беруть участь в Іршавській лізі?

Команд буде більше 10-ти. Це для початку дуже не погано, тому що ми молода ліга. Але різноманіття міст приємно радує. Будуть команди Полтави, Франківська, Києву, Львову та інших міст та звичайно й наші. Є команди досвідченні але є і молоді.

 

Ви хочете паралельно зібрати кошти на благодійність?

 Так,звичайно. Ми вирішили поєднати приємне з корисним, щоб це було не тільки наше свято але і тих хто потребує допомоги: Школа-інтернат (Імстичево).

З скількох етапів складається гра?

Це буде кубок. Кубок голови міста і переможець отримає ще й грошову винагороду. Гра складається з двох етапів - розминка та візитка. Якщо все буде класно, ми вже будемо мати поштовх зробити повноцінну лігу з фестивалем та пів-фіналами і фіналом звичайно.

Приходьте 3-го червня в Іршавський РБК о17:00 к.ч. на КВН, буде весело:)

Irshava News.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News