• 15:57
  • середа , 20-червня-2018

Кого обрати? Програми кандидатів на голову Іршавської ОТГ

  • 24.04.2017
  • Перегляди 2319
  • Коментарі 7

Вже цієї неділі іршавчани, жителі сіл Лоза та Собатино обиратимуть напрямок у якому житимуть і розвиватимуться наступні роки, обиратимуть нового міського голову та депутатський склад об’єднаної територіальної громади.


Як і на минулого разу партії які йдуть на вибори не мають майже жодної програми, а у наметах здебільшого роздають загальноукраїнські газети.

На посаду голови претендують 7 кандидатів:Бізіля І.В. , Бобик В.В., Бобик С.С., Клим І.Д., Приймич Ю.Т., Сухан Я.В., Товстий В.В.
 
Кандидатів у депутати новоутвореної ОТГ на 26 виборчі округи висунули 15 політичних партій: «5.10» (5 кандидатів), громадсько-політичний рух В. Наливайченка «Справедливість» (14), аграрна партія України (13), ВО «Батьківщина» (26), «Відродження» (26), «Наш край» (26), «Єдність (26), «Побратими України» (23), «Народний фронт» (27), радикальна партія О. Ляшка (10), об’єднання «Самопоміч» (22), ВО «Свобода» (23), блок П. Порошенка «Солідарність» (27), «Єдиний центр» (26), а «Сила людей» (11).


Ми вирішили  зазирнути у передвиборчі програми кандидатів на посаду голови ОТГ. Як такої програми у деяких кандидатів не виявилось, у когось тільки загальні гасла, але є і конкретні напрямки.


Бізіля Іван Васильович

На листівках які поширюються містом інформації про плани намайбутнє нема. Все що повідомляється виборцям, то це те що він Іршавчанин, народився 29 червня1973 року, одружений, має двох дочок та працює начальником Пенсійного фонду України у Іршавському районі.
Бобик Василь Васильович

Як і очікувалось тут нема жодної програми, навіть передвиборчої агітації.


Клим Іван Дмитрович

Його передвиборчої програми ми не знайшли так само.


Бобик Степан Степанович

Діючий міський голова підійшов до виборчого процесу серйозно. Його передвиборча програма охопила все місто, та Лозу і Собатино.  Як відомо після об’єднання Іршавська ОТГ отримає «бонус» - чималі кошти. Степан Степанович хоче використати ці кошти наступним чином:

Провести асфальтування всіх доріг у м.Іршава,с.Лоза та с.Собатин.

Провести капітальний ремонт центральних доріг бруківкою – вул.Білецька, Шевченка, Гагаріна.

Повести капітальний ремонт центральної дороги с.Лоза

Розпочати будівництво доріг і інженерних комунікацій у кварталах нової забудови.

Завершити капремонт всіх існуючих тротуарів у місті.

Збудувати нові тротуари по вулицях Севастьянова, Ніколаєва, Волошина.

Виготовити проектно-кошторисну документацію і продовжити будівництво водопровідних і каналізаційних мереж, провести ремонт ливневої каналізації міста.

Завершити ремонт аварійних дахів багатоквартирних житлових будинків

Провести реконструкцію мереж вуличного освітлення на центральних вулицях міста, вздовж пішохідної доріжки та центральної дороги до с.Лоза.

Домогтися якісного збору та вивезення ТПВ

Провести необхідні роботи з реконструкції водонасосної станції та очисних споруд м.Іршава

Надати допомогу в організації водопостачання с.Лоза

Проведення поточних та капітальних ремонтів ДНЗ  та амбулаторій

Завершити берегоукріплення р.Іршавка

Розробити проектно-кошторисну документацію з  реконструкції міського парку, облаштування міського парку

Облаштувати дитячі ігрові зони для дітей с.Лоза,доповнити існуюч в м.Іршава та с.Собатин

Завергити реконструкцію запасного поля центрального стадіону, допомогти з облаштуванням «народних» стадіонів

Передбачити фінансову підтримку спортивно-технічних клубів м.Іршава

Співпрацювати з підприємствами, організаціями, приватними підприємцями по створенню нових а збереженню існуючих робочих місць з метою збільшення надходжень до бюджету.

Примич Юрій Тарасович

Конкретної програми також не має, але має певне бачення розвитку ОТГ.

Далі текст з офіцйної сторінки Юрія Примча

«Мене звуть Юрій Примич. Я – простий хлопець, корінний іршавчанин, котрому, як і вам, небайдужа доля нашої громади. Багато років працював завідуючим Іршавським реабілітаційним центром інвалідів та дітей-інвалідів та про усі проблеми іршавчан знаю з перших уст.

Сьогодні я - директор юридичної компанії “СМК ЦЕНТР”. Вже більше тридцяти років я на власні очі бачу, як наше місто занепадає в руках байдужих, корумпованих чиновників, котрі багатіють, обкрадаючи Іршаву. Впевнений - нам потрібні реальні зміни! Ці зміни – у наших з вами руках.

Разом з вами ми збудуємо громаду, на котру давно заслуговуємо. Для цього будуть зроблені три конкретні кроки назустріч людям. Якісні та безпечні європейські дороги: Проблему об’їзної дороги буде вирішено. Одразу після об’єднання Іршави з селами Лоза та Собатин команда Нашого краю запустить механізм належного фінансування та повного оновлення дорожньої інфраструктури Іршави, Лози та Собатина. Розв’язати ці проблеми – реально, адже гроші на це є. І ми з вами це доведемо!

Нові робочі місця: Жоден інвестор не прийде туди, де немає доріг. Якісні дороги стануть основою для створення у нашій громаді нових робочих місць і, як результат – працевлаштування сотень іршавчан, котрі нині змушені сидіти без заробітку чи шукати кращої долі за кордоном. Ми приведемо у місто цих інвесторів (домовленості вже є), адже тільки так в нас автоматично з’являться кошти і на розвиток медицини та освіти.

Ми дамо кожному шанс на гідне життя! Професійна міська влада: Корупція та безвідповідальність – наші головні вороги, котрі міцно всілися у крісла на площі Народній. Роками вони не дають Іршаві розвиватися. І тільки разом ми позбудемось цих ворогів. Прийшов час реальних змін, адже розвиток Іршави – наша робота!»
Товстий Віктор Васильович

Як і на минулих виборах, він категорично налаштований проти  діючого керівництва міста. Про що неодноразово заявляв у свої виступах. Після подачі документів до виборчої комісії на своїй офіційній сторінці написав наступне:

«Сьогодні (5 квітня- ред) ми подали документи на реєстрацію кандидатів у депутати Іршавської об'єднаної територіальної громади та мою кандидатуру на голову ОТГ.

З цього приводу хочу сказати, що ми налаштовані дуже рішуче відстоювати права наших виборців. Я вважаю, що наші земляки вже зрозуміли, що настав час міняти цю владу. Ми не спостерігаємо жодного поступу вперед, жодного розвитку, а тільки застій. Вже незабаром ми познайомимо іршавчан та жителів Лози і Собатина з нашою програмою, реалізація якої відродить наші населені пункти і люди вже скоро відчують, що можна жити значно комфортніше і заможніше.

Вірю у свою команду, як і вірю в те, що ці люди достойно працюватимуть на благо Іршавської об'єднаної громади!

Ми - за ВІДРОДЖЕННЯ!» - підсумував Віктор Товстий.

Чіткої програми розвитку міста він також не має, є тільки загальні фрази про зміни.
Сухан Ярослав Васильович

Так само критикує діючу владу. У себе на офіційній сторінці у Фейсбук опублікував наступне:

«Чому ми не живемо краще?

На жаль, наша країна пережила за останні 12 років аж два «Майдани».

Якщо в 2004 році майдан особливо нічого не змінив (покращення життя так і не відбулось), то вже «Кровавий» (із загиблими патріотами), після перелому корупційної машини у вигляді «Партії регіонів» та «Комуністів», сумнівів не було, що от-от перевибори і, нарешті, почнемо жити в нормальній демократичній державі. Але… І знову виявилось як завжди. Замість жити «Краще» - ми почали «Жити по-новому». Але це «По-новому» виявилось ще гірше ніж «По-старому»!

Чому? Що знову не так? Де знову ми промахнулись?

Невже політики, які на майдані стояли пліч-опліч разом з народом, виявляються Друзями «Регіоналів» та Януковича?

Зараз, через два роки, ми починаємо шукати винних. Янукович, Путін, Європа – це безперечно так! Але всі забувають про те, як голосують під час виборів, і Кого обирають. І хай хто говорить: « Ми тут, «внизу», нічого не вирішуємо!» - я з цим повністю не згідний!

Ми! І тільки Ми, все можемо змінити!

Проаналізуймо тільки останні вибори до Районної то Обласної рад:

Депутати Іршавської Районної ради близько 80%-ків ті самі, що і останні 10 років. Депутати, які допустили розкрадання держави при Януковичеві, проти яких боролися на майдані! Вони знову керують та «роздерибанюють» район, просто цього разу з новими керівниками.

А чого так?

А так… Тому що, на виборах вибирали Ми, тих, хто наливав по 50 гр. горілки, дарував перед виборами алюмінієві каструлі по дитячих садках, платив по 100 грн., і хто, так гарно розповідав про прекрасне життя, так як завжди, так як кожні вибори.

Може ми думали, що вони змінились? Почали думати за народ, про прекрасне майбутнє нашого району???

І, що є найбільш прекраснішою думкою народу : «Та вони вже накрались, та вже не будуть!»

Та ніколи!!! Хто крав вчора, і його не було покарано сьогодні, завтра буде красти знову і знову, все більше і більше. А майдан для «Горе-керманичів» - це не повстання людей-патріотів, які хочуть нормально жити, які хочуть хорошого життя для своїх дітей, які проти корупції та несправедливості - це заробіток для безробітних (заробітчан). Сьогоднішні керівники всі в один голос говорять, що на майдан ідуть ті, хто нічого не добились в свєму житті та нічого не варті, і особливої уваги їм приділяти не потрібно, «Погавкають і розійдуться!»

Скажіть, буть-ласка, чим змінилась наша Районна рада, чим краща від вчорашньої?

А нічим… « кака була - кака є». Вибачте, але тільки цей вислів підходить. І в цьому винні тільки Ми з Вами і більше ніхто!!!

Так само, візьмімо депутатський корпус Закарпатської обласної ради. Хто там? Кого ми вибрали? А майже тих самих. Тих, хто ще вчора перебував на керівних посадах, кого під тиском майдану силою виганяли з-займаних посад. І, знову, ми ні з чим, а вони в «шоколаді», там, де і були вчора, тільки під іншими політичними кольорами.

І знову, чому???

Візьмімо до прикладу кандидатів до обласної ради по округу від Іршави та Ільниці.

В обласні депутати балотувався нинішній мер Іршави, який заздалегідь знав, що в разі перемоги до обласної ради він відмовиться. Але те, що він знав - це таке… Ті, хто роками при владі, обманути виборця «що два пальця об асфальт (і ще раз вибачте за пряму думку)». Але ж і Ми всі це розуміли! І що? Що ми зробили? Пішли на вибори і проголосували за мера Іршави, де він посів перше місце і пройшов до обласної ради (не ображаючи нікого за вірний, або не вірний вибір). А далі… відмова від мандату. Замість мера до обласної ради проходить інший кандидат від іншого округу, який, навіть, міг програти свій округ, за якого люди не хотіли голосувати, але ми все зробили для того, щоб в облраді було більше «Не Гідних» депутатів. І, навіть, не це най головніше,! Найголовніше те, - Що Ми з цього отримали? Та нічого!!!

Обласного депутата від Іршави та Ільниці не має. І що? Хто буде відстоювати наші інтереси? Вибивати кошти на соціальні проекти? А ніхто! В цій ситуації, якщо-можна так сказати, що Іршаві «ще повезло», бо мер скаже, що він працює, як керівник міста, так і представляє в області наші інтереси. Тут я б сказав «язик без кісток, а ще мер не настільки бідний, щоб не пообіцяти» .

А Ільниця що? Вони зараз забуті та покинуті напризволяще. Але якщо чесно самі винні, самі голосували та вибирали. І, на жаль, якою б гіркою правда не була, але це правда «на що заслуговують те і мають.» І знову вибачте за грубість, але справедливу!

На сам кінець хочу попросити всіх жителів Іршави, Іршавського р-ну, Закарпатської обл. та жителів нашої прекрасної України! Ми живемо від виборів до виборів, так давайте вже обирати гідних, справедливих, дійсно демократичних та не корумпованих людей. Не наступаймо кожен раз на ті самі граблі. Не дозволяймо нас грабувати, даймо вже раз і на завжди політикам,: які за роки нажили в своєму організмі корумпований вірус відсіч і відправимо їх у відставку. Проведемо їм так звану «ЛЮСТРАЦІЮ». Обираймо з розумом та відповідальністю за завтрашній день.

Перед своїм вибором за ту чи іншу кандидатуру проаналізуйте: хто це за людина, як живе, чим дихає, і тільки так ми зможемо щось змінити в нашій країні.

Змінювати потрібно сьогодні, завтра, кожної хвилини, а не чекати якихось захмарних перспективних майбутніх часів. Нам потрібно жити сьогодні, а не комуністичними п’ятирічками. І тільки вперед і жодного кроку назад.

Ярослав Сухан»
Коментарі (7)
Іршавчанин
30.04.2017 04:45:11  |  IP: 31.41.94.***
Не може буьи щоб ви когось окрім тузика підтримали не пройде товстий то пройде інший яка разниця головне щоб тузиків між нами не було
Іршавчанка корінна!!!
29.04.2017 20:49:57  |  IP: 37.54.138.***
До Иршава:
Згідна з Вами! Особисто я та моя сім'я були навіть дуже хорошоі думки про Віктора Товстого до того, як він почав свою грязну ганебну передвиборну кампанію, точніше: брудну антиагітацію найдостойнішого кандидата - теперішнього мера! Шкода, що він так "облажався"... У майбутньому ми б його підтримали, скоріше за все... А так... "уви"...
иршава
28.04.2017 04:26:19  |  IP: 178.93.248.***
товстий краще б полатав свий лимон /бувший магазин технику/, а то витер тряпками на викнах гойде, це вин не бачить, а бобика паплюжить, уже и сина достае - ну як сварлива сусидка10
іршавчанин
27.04.2017 21:12:45  |  IP: 194.0.157.***
А про сина це правда най Степан Степанович зверне увагу бо всі говорять
Іршавчанка корінна!!!
27.04.2017 20:35:46  |  IP: 193.142.219.***
То Товстого:

Пане Вікторе, страшні слова викладаєте... Таким методом не борються за краще життя... Безграмотний текст з безмежною гряззю, безпідставними наклепами не робить Вас достойною людиною... Це невірний шлях до успіху і визнання... Для того, щоб Ви в очах виборців постали гідним кандидатом, Вам потрібно проявити себе позитивно (справами, звичайно)... Жодних плюсів Вам не отримати такими засобами... Те, що Ви обіллєте іншого брудом, не підійме Вас у наших очах... Подумайте над цим... P.S. Про сина-наркомана - це вершина Вашої низькості...
товстий
27.04.2017 19:19:36  |  IP: 194.0.157.***
ходить платать вулички, криші міняє, а скільки нових будинків побудував для іршавчан, інфраструктуру розширив навіть туалети попродавав у парку, жодного у місті туалету не має, міського транспорту, старий будинок культури де діти займаються і займають призові місця "аТЛАНТ" розвалюється, басейн розвалюється а він собі та синові-наркоману земельки біля басейну набрав. Чи не нахаба? А музична школа бідна як церковна миш ганбивбися кучму у ній приймати сидів як олух небесний. а будинки творчості, культури, кінотеатр колив ньому кінофільми показували це не робота міськради. Держить там алкашів та пенсіонерів щоб йому нічого не мішали а роботи ноль 000. А лікарні а школи ганьба дивитися це він каже не його але це саме для дітей з міста Іршави.
Іван
27.04.2017 06:55:28  |  IP: 70.196.8.***
Треба голосувати за Бобика він знайе як то всо робиться , не дарма обіймав всі керівні посади в Місті та Районі протягом 30 років ,та при різних провладних партіях .То що Бобик обіцяє та вірити йому все рівно що себе не поважати . Бобик і його молода команда все рівно що Лоня космос був у Київі . Почитайте програму та задумайтеся всі пункти всо розробити програму таке як Степан Степанович не був при владі в місті та не мав можливоті розробляти та робити він же дійучий мер .

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News