• 9:53 AM
  • п'ятниця , 24-березня-2023

В Іршавській загальноосвітній школі №2 відкрилася персональна виставка ажурного мистецтва (Фото)

  • 4/20/2017
  • Перегляди 521
  • Коментарі 0

В фойє Іршавської ЗОШ І-ІІІ ст. №2 20 квітня 2017 року відкрилася персональна пересувна виставка юної випускниці, але вже знаної майстрині витинанки - вихованки гуртка «Декор» (керівник О.Я.Дворак) районного Будинку дитячої творчості - Оксани Горбуліни.


Вихованка представила 17 своїх робіт, які об’єднала назвою «Мереживо думок» виконаних у період 2014-2017 рр. У її творах переважають мотиви «Дерева життя» та «Писанки», що стали акцентом експозиції. Цікавим рішенням є також сюжетно-тематичні композиції: «Різдво», «Великдень», «На Івана Купала», «Жінка-берегиня», «Кобзар», «Птахи на гнізді».Оксана почала усвідомлено займатися витинанкою у 9 класі, використовуючи у своїх творах найпростіші рослинні, геометричні та тваринні елементи, стилістику українського народного мистецтва, копіювала твори майстрів витинанок, щоб удосконалити свої уміння та навики роботи з новим для неї інструментом - канцелярським ножем. Набувши майстерності та мистецького почерку стала знаною як творча особистість серед однокласників, друзів, адміністрації закладу. Вона є постійною учасницею та призеркою міських, районних та обласних художніх виставок-конкурсів, бере участь у масових заходах та виховних годинах РБДТ, не збирається зупинятися у вдосконаленні своєї техніки. Зараз її роботи - це витончене мереживо з паперу, у якому поєднуються орнамент і сюжет.


Автор: Дворак О.Я.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News