• 10:20
  • неділя , 17-лютого-2019

НПП "Зачарований край" отримав у подарунок два мотоцикли Honda

  • 20.04.2017
  • Перегляди 877
  • Коментарі 0

Учорашній день був холодним і дощовитим, проте він був особливим для колективу НПП «Зачарований край». Давні друзі та партнери – представники Українського Товариства охорони птахів – директор Олег Дудкін та керівник природоохоронного відділу Ольга Яремченко завітали до парку, щоб обговорити перспективи розширення парку, підбити підсумки та вирішити поточні питання у рамках проекту «Збереження карпатських пралісів», йдеться у повідомленні прес-служби НПП "Зачарований край".
 
Вкотре в рамках проекту «Збереження карпатських пралісів», впроваджуваного Українським товариством охорони птахів (партнер міжнародної природоохоронної асоціації BirdLife International ) за фінансової підтримки Франкфуртського зоологічного товариства (FZS, Німеччина), у черговий раз покращено матеріально-технічне забезпечення НПП «Зачарований край»: працівникам лісової охорони передано два нові мотоцикли марки Honda для проведення природоохоронних заходів та здійснення патрулювання території  парку.  

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News