• 10:52
  • неділя , 17-лютого-2019

У НПП «Зачарований край» сезон тиші

  • 14.04.2017
  • Перегляди 361
  • Коментарі 1

Навесні відбувається традиційне оновлення флори і фауни. Дика фауна перебуває в стані репродуктивного процесу та потребує спокою, повідомляє прес-служба НПП.

Національний природний парк «Зачарований край» інформує, що відповідно до вимог Закону України від 9.04.2015 № 322-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо охорони тваринного світу», у період масового розмноження диких тварин, з 1 квітня до 15 червня, забороняється проведення робіт та заходів у природному середовищі, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою (пальба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних рубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). 

Згідно зі статтею 39 закону України про тваринний світ, підприємства, установи, організації та громадяни при здійсненні будь-якої діяльності, яка може вплинути на стан тваринного світу, зобов'язані забезпечувати охорону середовища існування, умов розмноження і шляхів міграції тварин. 
Зокрема, забороняється в природному середовищі проведення робіт і заходів, які є джерелом підвищеного шуму і занепокоєння (стрільба, проведення вибухових робіт, феєрверків, санітарних вирубок лісу, використання моторних маломірних суден, проведення ралі та інших змагань на транспортних засобах). 

За порушення цих вимог винних осіб можуть притягнути до відповідальності згідно зі ст. 87 КУпАП. Штраф за таке порушення становить від 30 до 50 неоподатковуваних
мінімумів доходів громадян, а на посадових осіб - від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів. 

Адміністрація НПП «Зачарований край» наголошує на необхідності забезпечення «сезону тиші» в місцях масового розмноження та вирощування потомства дикими тваринами з обмеженням господарської діяльності. У НПП «Зачарований край» під час сезону тиші – у період з 1 квітня по 15 червня – суворо заборонено проведення будь-яких робіт та заходів в місцях розмноження тварин, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою! 

Відповідальні працівники лісової охорони НПП «Зачарований край» на час «сезону тиші» встановлюють контроль щодо недопущення підвищеного шуму в середовищах перебування диких тварин.

Адміністрація «Зачарованого краю» звертається до всіх громадян та відвідувачів парку з проханням дотримуватися «сезону тиші» та правил поводження на природно-заповідній території,  зокрема у цей час відвідувати території національного парку  пішки.

Коментарі (1)
природолюб
18.04.2017 06:32:43  |  IP: 31.41.91.***
Не сезон а період і нетільки в НПП " Зачарований край", а у всіх лісах країни!! Автор статті будьте більш уважні в термінології!!!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News