• 1:35 AM
  • понеділок , 29-листопада-2021

Іршавчан закликають вийти на мітинг проти "антинародних тарифів" за газ

  • 4/4/2017
  • Перегляди 1445
  • Коментарі 2

Відповідне звернення з'явилось в мережі. Таке рішенн повязане з тим, що від 1 квітня в Україні споживачі газу  щомісяця, незалежно від фактичного обсягу споживання вимушені будуть сплачувати абонплату. Абонплата буде нараховуватися на підставі приєднаної потужності кожного споживача (відповідно до типу газового лічильника). У нашому районі чимало господарств власними силами здійснювали підключення до газотранспортної системи, без допомоги від держави, а тепер згідно рішення всерівно вимушені платити. 

Читайте також:

У Іршавській міськраді ініціюють звернення до НКРЕКП


Далі текст звернення ініціативної групи:

"Шановна громадо Іршавщини!

На сьогоднішній день, на жаль, маємо дуже прикру ситуацію, яка склалася навколо газового питання, а саме щомісячна абонплата, котра зачіпає кожного пересічного українця. Українська влада проводить недальновидну політику далеко не на користь свого народу, а виступає лобістом для збагачення олігархів, приймаючи такі драконівські, антинародні тарифи.

Люди і так на межі виживання, про що вже підтверджують міжнародні організації (ООН), в Україні більше 60% людей за межею бідності. Та замість того, щоб проводити політику підняття життєвого рівня власного народу, ми отримуємо щоразу якісь нові платіжки. Якщо кожного разу, коли на нас будуть вішати ярмо задля збагачення олігархату, а ми мовчатимемо, то такими темпами, не виключено, що завтра платитимемо за природне тепло - сонце. Актуально, літо наближається)

У зв'язку з цим прецедентним рішенням НКРЕКП, сьогодні зібралася ініціативна група, де було прийнято рішення на створення оргкомітету для організації акції протесту. Із залученням юридичного супроводу щодо детального вивчення питання про те, якими правами користується громада, яка за власний кошт проводила мережі,якими доставляють газ до кінцевого споживача, які влада продала.

Єдине прохання до політичних сил Іршавського району - не ділити людей на чорних та білих, не переходити на особистості чи шукати комусь недоліки, або якісь вигоди. На даний момент у нас є спільна проблема, яка не ділить нас по партійній приналежності і котру треба вирішувати спільно, пліч-о-опліч, водночас показавши мудрість народу.

Закликаємо всіх без виключення вийти на акцію у четвер, 6.04., о 14:00 к.ч., в місті Іршава, на площі Народній та провести народне віче, висловити претензії, вимоги і спільно прийняти рішення з конкретним терміном виконання. В тому числі звернення до депутатів всіх рівнів, судові позови та скликання позачергової міської , районної та обласної сесій. Також є пропозиція, щоб запросити на віче наших обранців-депутатів усіх рівнів. Ми не можемо допустити, щоб за наші гроші вирішувались чиїсь амбіції по особистому збагаченню."

До складу оргкомітету увійшли: Ярослав Коваль, Валерій Шандра, Юрій Примич, Дмитро Сак, Михайло Боднар, Ярослав Сухан, Микола Вовканич, Юрій Андрела, Михайло Ловга.

Доповнення, зауваження чи пропозиції у можна висловити у коментуванні.

Теги:
Коментарі (2)
Ваня
4/8/2017 2:05:53 AM  |  IP: 31.41.89.***
Два
гагага
4/4/2017 1:27:39 PM  |  IP: 31.41.89.***
Лишня трата часу.......не та країна, щоб народ почули....

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News