• 7:23 PM
  • четвер , 18-квітня-2019

Прокуратура через суд повернула шкільне приміщення дітям с.Ільниця

  • 3/27/2017
  • Перегляди 603
  • Коментарі 0

Іршавський районний суд Закарпатської області погодився з доводами Хустської місцевої прокуратури та задоволив повністю прокурорський позов в інтересах держави в особі відділу освіти Іршавської районної державної адміністрації до Ільницької сільської ради, фізичної особи про визнання недійсним договору оренди приміщення та зобов’язання фізичної особи повернути вказане приміщення, інформує Прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Встановлено, що між Ільницькою сільською радою та фізичною особою-підприємцем було укладено договір оренди індивідуально визначеного нежилого приміщення, відповідно до якого орендодавець передає, а орендар приймає в строкове платне володіння та користування частину складських приміщень дошкільного навчального закладу № 3, під майстерню по наданню  послуг населенню, а саме реставрація меблів.

Підставою для звернення з даним позовом стало те, що відповідно до чинного законодавства дошкільний навчальний заклад задовольняє потреби громадян відповідної території у здобутті дошкільної освіти, а майно, яке є державною або комунальною власністю (земельні ділянки, будівлі, споруди, обладнання тощо), придбання чи відокремлення якого призначене для здобуття дітьми дошкільної освіти, використовується виключно із зазначеною метою (для роботи з дітьми).
 
 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News