• 2:19 PM
  • четвер , 21-жовтня-2021

На місцевому кладовищі тривають роботи по облаштуванні під’їзної дороги

  • 3/21/2017
  • Перегляди 639
  • Коментарі 0

Тривалий час до міськвиконкому надходили звернення від релігійних громад щодо облаштування під’їзної дороги до кладовища по вулиці Українській, бо існуюча була в поганому стані й під значним нахилом, що дуже ускладнювало рух.


Ще влітку 2015 року спеціалізованим підприємством було проведено розчистку чагарників і зарослів та розбивку нової дороги. Напрямок було визначено спільно із представниками релігійних громад. Уже влітку наступного року було спрямовано фінансування для укладання асфальтобетонного покриття. Загальна довжина заасфальтованої дороги становить більше 300 метрів (від вул.Грушевського до місця захоронень).

Але і це не повне закінчення з облаштуванням під’їздів до цвинтаря. Зокрема, залишився відрізок дороги, що прилягає до місць захоронень та веде до каплиці, що розташована в центрі. Це ґрунтовий шлях, який унаслідок дощів став нерівним і досить ускладнював рух автотранспорту, особливо вантажних автомобілів, які підвозять надмогильні пам’ятники та труни для захоронення. Ще більше погіршують стан дороги дощові води.


Кілька днів тут працювала бригада СПМК-23. Як результат, вирівняли дорожнє полотно та влаштували щебеневе покриття, а для відводу дощових вод викопали канави. Зрозуміло, що це тільки тимчасовий вихід із ситуації, і є сподівання, що зі створенням міської об’єднаної територіальної громади з’явиться більше можливостей для капітального ремонту і решту дороги також вдасться заасфальтувати повідомляє Іршавська міська рада.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News