• 1:23 PM
  • середа , 19-січня-2022

В актовій залі РБДТ відкрилась персональна виставка юного живописця

  • 3/17/2017
  • Перегляди 460
  • Коментарі 0

13 березня в актовій залі РБДТ відкрилась персональна виставка юного живописця Зейкана Дмитра. Відкриття проходило не традиційно. Хвилюючим моментом було те, що представляв свої роботи Дмитро педагогічному колективу нашого закладу. Він поділився з присутніми своїми  думками, ідеями та світобаченням за допомогою художнього мистецтва. Дмитро - вихованець гуртка «Художній дизайн» РБДТ на базі Великораковецької ЗОШ І-ІІІ ст. Його талант побачила, розкривала та розвивала протягом п’яти років його наставниця, вона ж педагог та керівник гуртка - Штумф Ганна Михайлівна. Вже багато років працює в нашому закладі і організувала зі своїми вихованцями не одну персональну виставку. Ганна Михайлівна привила любов Дмитрові до мистецтва, зокрема, живопису, творчості та творів художників Закарпаття, України та світу. Ще з дитинства хлопець переступив поріг кабінету образотворчого мистецтва, де керівник гуртка познайомила його з багатогранним мистецтвом живопису.


У полотнах Дмитра прослідковується академічний живопис, правильна побудова та композиція. Видно, що вихованець добре володіє видами перспективи, співвідношенням кольорів, технікою олійного живопису. Живе в колоритному селі - В.Раковець саме тому, мабуть, жанром обрав собі пейзаж, а точніше - реалістичний пейзаж. Також темою його робіт є натюрморт та анімалістичний жанри. В ході відкриття виставки хлопець розповів присутнім, що захоплюється не лише живописом, а й графікою.


Цікавим фактом для колег стало те, що Дмитро нещодавно отримав І місце на виставці-конкурсі з образотворчого мистецтва «Таланти багатодітної родини» і планує продовжувати свою художню, професійну діяльність за кордоном за спеціальністю «архітектор» вже після закінчення 9 класу. Його захоплення художнім мистецтвом підтримують батьки, це є важливою мотивацією учня.


Від сьогодні всі охочі мають змогу насолоджуватися роботами юного живописця в актовій залі РБДТ.


Автор: Дворак О.Я.


 

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News