• 2:02 PM
  • субота , 25-травня-2019

Проблему жахливого дорожнього покриття в місті нарешті почали вирішувати

  • 3/17/2017
  • Перегляди 1042
  • Коментарі 0

Як ми вже писали, містяни в соцмережі подали ідею владі міста, щодо демонтажу асфальту на центральних вулицях міста і повернення до андезитової бруківки що схована під ним. У міськраді пропозицію почули і з кінця лютого розпочали демонтаж асфальту. 

Керівник міста провів зустріч з першим заступником начальника Служби автомобільних доріг у Закарпатській області Василем Руричем  та начальником філії «Іршавський райавтодор» Богданом Сичом щодо надання Службою дозволу на зрив асфальтобетону від центрального мосту до готелю «Іршава». Такої згоди вдалося досягнути і, як тимчасовий варіант, можна провести частковий демонтаж старого асфальтного покриття. Роботу планують завершити протягом двох-трьох тижнів.

Домовилися також зривати лише площину проїжджої частини, де є бруківка (5-8 метрів), а з обох боків дороги біля тротуарів залишати асфальтне покриття і стикувати його з бруківкою.

Читайте також:

Іршава.Історія. Бруківка в центрі міста


 У міськраді також зазначають, що домовилися зривати лише площину проїжджої частини, де є бруківка (5-8 метрів), а з обох боків дороги біля тротуарів залишати асфальтне покриття і стикувати його з бруківкою.

Значно затрудняти роботи може рух транспорту, який відзначається значною інтенсивністю практично протягом усього дня. Очевидно, якщо буде прийняте остаточне рішення про початок робіт, то частково рух автомобілів доведеться обмежити.

На майбутнє досягли згоди про виконання капітальних робіт. 

Інженери Закарпатського відділу комплексного проектування інституту «Укрдіпродор», працюючи у місті, вже проводять обстеження та знімають заміри на цих дорогах. Вони виготовлятимуть проектно-кошторисну документацію, де і запроектують капітальний ремонт центральної автодороги бруківкою. Адже, у зв’язку з постійними розширенням дорожнього полотна та демонтажем бруківки під час прокладання інженерних мереж протягом минулих років, бруківкою  на зараз вимощено приблизно  50-60 % дороги.

За попередніми прогнозами вартість робіт при втіленні такого проекту може сягати близько 4-5 мільйонів гривень. Такі  кошти для капремонту дороги можливо спрямувати  тільки при наявності додаткового фінансування, яке може отримати Об’єднана територіальна громада, котра буде створена після виборів у квітні цього року. До того часу слід шукати певні шляхи, які дозволять бодай трохи покращити стан центральних автодоріг Іршави, і демонтаж існуючого покриття до бруківки поки що єдиний варіант.

irshava-news.com


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News