• 7:34 AM
  • неділя , 5-лютого-2023

Порошенко вніс до Ради законопроект про подвійне громадянство

  • 3/13/2017
  • Перегляди 706
  • Коментарі 0

Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону України про громадянство, який пропонує припиняти українське громадянство осіб, що мають громадянство іншої країни повідомляє BBC Україна.

"Законопроект стосується вирішення питання з подвійним громадянством. Цим законом буде встановлено, що особа, яка добровільно отримала громадянство іноземної держави, буде вважатися такою, що потрапляє під дію вимоги про припинення українського громадянства", - заявив представник президента у Верховній Раді Артур Герасимов на брифінгу.

За його словами, цей законопроект - невідкладний.

Він також додав, що у документі уточнюються умови для припинення українського громадянства. Зокрема, це нездача іноземного паспорта при отримання українського громадянства у встановлений термін.

Він наголосив, що мова йде лише про осіб, які отримали іноземне громадянство добровільно, і законопроект не поширюється на жителів анексованого Росією Криму.

"Це питання стосується тільки ситуацій добровільного тримання громадянства іншої країни. Це не стосується ситуацій із нашими людьми в Криму, бо там про добровільність мова не йшла", - зазначив пан Герасимов.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News