• 3:10 PM
  • понеділок , 16-травня-2022

Проведено нараду з колективом КП "Агенція місцевого розвитку "Іршавщина"

  • 2/17/2017
  • Перегляди 1023
  • Коментарі 3


З огляду на проблеми, які існують  в районі, необхідне залучення різного роду інвестицій. Відтак, у голови районної ради відбулася нарада з працівниками комунального підприємства «Агенція місцевого розвитку «Іршавщина» - директором Іваном Боднарем, заступником директора Миколою (Михайлом - випр.ред.) Мельниковичем, бухгалтером Наталією Лендєл стосовно проробленої роботи у минулому році та напрацювання на 2017 рік, йдеться у повідомленні на сайті Іршавської районної ради. 


Згідно з повідомленням, Агенція проводить діяльність, направлену саме на  сприяння економічного розвитку району, місцевого самоврядування, підтримки підприємництва  та залучення інвестицій.

Інвестування здійснюється  шляхом аналізу, розробки, оформлення та подачі на конкурс соціально-інвестиційних  проектів  для органів  місцевого самоврядування,  державних структур соціального спрямування (шкіл, закладів охорони здоров’я,  дошкільних дитячих закладів та ін.), що приймаються та фінансуються на  конкурсній основі.

У ході розмови відмічено, що на жаль, не всі керівники громад надають належної уваги проектам, які потім можна реалізувати. Тому постійно представлені одні й ті самі сільські територіальні громади, підсумували у районній раді.

Роботу Агенції місцевого розвитку "Іршавщина" не дуже за останні роки помітно. До порівняння пропонуємо вам звіти аналогічної агенції у м.Тячів 2015-2016, де штат працівників значно менший, та працює ефективніше. Примітно, що їхні звіти можна побачити у вільному доступі, або побачити на сайті :
КП "Агенція регіонального розвитку Тячівського району" 
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО 
«Агенція регіонального розвитку Тячівського району»

Звіт про виконану роботу 
КП «Агенції регіонального розвитку  Тячівського району»
за 2016 рік

Проведена робота:

1.Проведено інформаційні зустрічі з сільськими та селищними радами Тячівського району щодо можливості налагодження співпраці з територіальними громадами області Боршод-Абауй-Земплен. Підготовлено інформацію щодо зацікавлених сільських рад Тячівського району.
2.Проведено громадські збори щодо перемоги проекту «Вертикальний світ Занівки для молоді» спільно з ГО «Не межа…» та Чумалівською та Дулівською сільськими радами. Проект реалізується за фінансової підтримки Карпатського фонду Україна та Карпатської надації Словаччина за підтримки Словацької агенції із міжнародного розвитку (SlovakAid) та партнерів проекту (Дулівська та Чумалівська сільські ради). (17-18.05.2016). Здійснено організацію кубку скелелазіння в рамках проекту.
3.Проведено інформаційну зустріч з працівниками Тячівської районної лікарні щодо можливостей участі в грантових програмах та конкурсах для залучення додаткового фінансування лікарні. Проведено аналіз першочергових потреб організації. (8.07.2016).
4.Організовано тренінг для місцевих рад Тячівського району на тему «Основи  написання проекту», в якому взяли участь представники 17 місцевих рад Тячівського району та 2 громадські організації (4-5.09.2016).
5.Поінформовано громадські організації Тячівського району стосовно можливостей участі в грантових програмах, конкурсах.
6.Здійснено систематичний монторинг конкурсів та тренінгів для депутатів місцевих рад, сільських голів, журналістів, працівників навчальних закладів та поінформовано стосовно можливостей та умов участі в цих заходах.
7.Пройдено дистанційні курси «Комунікаційні стратегії для розвитку сільських громад», «10 кроків підготовки успішного проекту» (Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за підтримки спільного Проекту Європейського Союзу та ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду») (15.06.2016) та Управління проектами місцевого розвитку - 6.

Проектна робота:

1. Здійснюється менеджмент реалізації мікро-проекту «Вертикальний світ Занівкт для молоді» спільно з ГО «Не межа…» та Чумалівською та Дулівською сільськими радами, який виграв грант від Карпатського фонду Україна та Карпатської надації Словаччина за підтримки Словацької агенції із міжнародного розвитку (SlovakAid). Бюджет проекту складає 104 900 тис.грн.
2. Подано заявку на участь в конкурсі Канадського фонду підтримки місцевих ініціатив спільно з КП «Агенція місцевого розвитку Виноградівщини» «Вивчення аспектів гендерної рівності серед підлітків у Закарпатській області» (17.05.2016)

3. Розроблено концептуальну ноту проекту «Створення сприятливого середовища для збереження та розвитку культурної різноманітності національних меншин у селищі Солотвино» для Відділу культури Тячівської РДА.
4. Подано проект на конкурс екологічної програми «За життя в чистому довкіллі!» від БФ «КРОНА» в партнерстві з БФ «Розвиток Тячева» та Тячівською міською радою.
5. Надано допомогу в написанні проекту Буштинській селищній раді для ДФРР «Реконструкція пішохідних доріжок та прилеглої території біля пам’ятного знаку «Слави» по вул. Травневій в смт. Буштино Тячівського району».
6. Подано проект в партнерстві з Асоціацією органів місцевого самоврядування «Єврорегіон-Карпати» на тему «Підтримка місцевого розвитку об’єднаних громад Карпатського регіону» для участі в конкурсі малих грантів Всеукраїнської мережі «Громадські ініціативи в Україні».
7. Подано заявку на участь у конкурсі «10 цінностей Закарпаття туристичного», в якому Тячівський район переміг в 3 номінаціях.
8. Розроблено концепцію проекту для участі в програмі Польща-Білорусь-Україна 2014-2020р. на тему «Розвиток сільського туризму через призму спільної історії с.Лопухово».


Поїздки представників Агенції:

1.Прийнято участь у тренінгу представництва Спільного технічного секретаріату Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна» на тему «Підвищення інституційної спроможності місцевих органів влади. Проектний менеджмент» (31.05.2016).
2.Участь у тренінгу з ефективних комунікацій у рамках проекту Дійсно разом 2.0, що виконується за фінансової підтримки SlovakAid (21-22.06.2016).
3.Участь в круглому столі на тему децентралізації в рамках реформи державного управління в Україні та досвід Словаччини, який був організований Карпатським фондом в рамках проекту Дійсно разом 2.0 (23.06.2016). 
4.Участь у робочій зустрічі експертів ЄС в смт. Солотвино (5.07.2016).
5.Участь в 11 Форумі молодих лідерів в Новим Сончу (Польща).


irshava-news.com

Коментарі (3)
Ярослав
2/19/2017 8:54:01 PM  |  IP: 130.180.218.***
Спасибі, що робите порівняльну характеристику - дуже влучно і правильно. До речі,- тільки Іршавський район на вимушених канікулах в області. Позитиву навіть в перспективі дуже мало...
рулич
2/19/2017 4:53:33 PM  |  IP: 95.134.18.***
кефір сортир клізма силікон халявина.
іршава
2/17/2017 6:52:45 PM  |  IP: 194.60.77.***
Тот старий дідо лим там ся по кабінетам тягать і кучу гроши дістає, а толку з його роботи нич. Но держать го там, бо має волшебний подвал на пятачку, та кришу має.

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News