• 4:48 AM
  • субота , 10-червня-2023

Студія сучасного танцю «BeFree» підкорює велику сцену

  • 2/5/2017
  • Перегляди 2001
  • Коментарі 1

Студія сучасного танцю "Be Free" цього року відсвяткувала своє п'ятиріччя. 

За час свого існування під керівництвом Звенислави Чорнак неодноразово здобували перші місця на різних фестивалях та конкурсах. 

У 2016 році учасники студії сучаного танцю «BeFree» побували на семи конкурсах і фестивалях. Неодноразово підкорювали столицю країни. Серед їхніх здобутків міжнародний конкурс "Київ Арт Тайм- 2016" де вибороли перший золотий кубок та на конкурсі, який організовувала Національна академія танцю імені Сержа Лифаря де юні танцюристи отримали три бронзових медалі та море позитивних емоцій.

В області брали участь у фестивалях "Таланти багатодітної сім'ї" де Гуляна Світлана і Кузьма Василь взяли перше місце , танцювальний фестиваль «Феєрія танцю»  (м. Іршава)  та міжнародний конкурс-фестиваль " Кришталеві грона" (м. Виноградово)  де  вибороли дві бронзові нагороди.

Приємно відзначити, що діти виступають і на підтримку своїх однолітків. Так в минулому році взяли участь у благодійному вечорі-аукціоні на підтримку Імстичівської школи-інтернат.

Новий сезон для студії сучасного танцю "Be Free  розпочався з неймовірної події: на Першому Міжнародному конкурсі- фестивалі "Зірковий спалах ", що відбувався  у Львові отримали найвищу нагороду -  Гранд Прі, а вже зараз,  на початку 2017 року на IV міжнародному фестивалі конкурcі  "Підкори Сцену" юні танцюристи  будучи у третій віковій категорії (вперше змагалися з цілком дорослими танцюристами у категорії 12-15 років) вибороли першу премію. Варто зауважити, що діти змагались з досить серйозними суперниками, а оцінювало їх не менш прискіпливе журі, серед яких були Валентина Вантух ( народна Артистка України, художній керівник хореографічної школи " Virsky") ,  Валентина Зайцева ( зав. кафедри Київської муніципальної академії  естрадного і циркового мистецтва ), Мілена Лейбук ( заслужений діяч естрадного мистнцтва України,суддя Асоції сучасного та естрадного танцю України). 

Як відмічає сама керівниця ССТ «Be Free» Звенислава Чорнак: « Ця перемога була неочікуваною, адже суперники були дуже серйозні, а водночас перемога стала дуже приємною. У конкурсі брали участь конкурсанти з усієї України, Росії, Азербайджану, Білорусії. Я хочу подякували батькам моїх учнів за підтримку і фінансове забезпечення, за таких талановитих і відкритих дітей,  також дякую своєму коллективу за плідну, кропітку і нелегку роботу над собою, яка дає такі плоди».

Цьогоріч ССТ «Be Free» ставить перед собою ще вище завдання плануючи підкорити ще неодну сцену. Серед міст, які планують відвідати Львів, Трускавець, Дніпропетровськ, а ще отримали запрошення на фестиваль до Болгарії.  


irshava-news.com

Коментарі (1)
Віра
2/6/2017 3:19:21 AM  |  IP: 178.92.76.***
Вітаю! Мені завжди імпонував стиль роботи цього колективу. Нових цікавих композицій!

Prev1Next
Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News