• 6:27 PM
  • вівторок , 6-червня-2023

В Іршаві колядували вертепи та бетлегеми з цілого району (відео)

  • 1/19/2017
  • Перегляди 1770
  • Коментарі 0

Попри те, що фестиваль переносили, сьогодні все ж таки над Іршавою пролунали колядки у виконанні колективів з різних сіл району.  Як раніше повідомлялось, сьогодні участь у фестивалі "Іршавський бетлегем" взяли участь народний обрядово-фольклорний колектив «Іршавська родина»; народний хор ветеранів Іршавського РБК;народний вокальний ансамбль «Ільничанка» БК «Шахтар» с.Ільниця;колядницький колектив клубу с. Климовиця;  бетлегем БК с.Луково; народний фольклорний ансамбль «Приборжавська долина»  БК с. Приборжавське; народний фольклорний ансамбль «Іршава»;   зразковий дитячий фольклорний колектив «Кирниченька»;   колядницький колектив клубу с. Загаття; бетлегем клубу с. Вільхівка; бетлегем клубу с. Нижнє  Болотне;колядницький колектив клубу с. Івашковиця; колядницький колектив клубу с. Хмільник; дитячий зразковий фольклорний ансамбль «Сколомийка»;бетлегем  клубу с. Заболотне; колядницький колектив клубу с. Малий Раковець; бетлегем БК с. Довге; колядницький колектив клубу с. Осій.


Цьогоріч учасників трошки менше ніж в попередні роки, та на атмосферу свята це ніяк не вплинуло. Розпочали традиційно з ходи по центральній вулиці міста і до головної ялинки Іршави, де їх зустрічали глядачі. Як завжди  з вітаннями для всіх учасникв фестивалю та гостей звернулось керівництво міста та району, потім разом заколядували. Глядачів хоч і не багато було, та перехожі зупинялись та радо спостерігали за дитячими виступами. 


irshava-news.com

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News