• 8:56 PM
  • понеділок , 3-жовтня-2022

Оперативна інформація щодо наслідків погодних умов в Закарпатській області

  • 11/8/2016
  • Перегляди 822
  • Коментарі 0

Згідно повідомлення Управління ДСНС в Закарпатській області протягом 6-7 листопада внаслідок сильних опадів у  м. Перечин сталося підтоплення 8 свердловин, які забезпечують місто питною водою, в результаті чого без водопостачання залишилося 33 багатоквартирних житлових будинків (18 двоповерхових, 3 триповерхових, 1 чотириповерховий та 11 п’ятиповерхових), 3 школи, 3 дитячих заклади, 1 лікарня та 599 приватних житлових будинків (5 тис. 760 осіб), всього у місті проживає близько 7 тис. 200 осіб. Комунальними службами організовано підвіз питної води, приватний сектор частково забезпечений криницями. При зниженні рівня води на водозаборі буде проведене додаткове обстеження системи водопостачання та проведено заходи щодо промивки та знезаражування свердловин.

У Міжгірському районі: у селах Голятин, Буковець, Синевир, Колочава, Лісковець та Репине частково розмите дорожнє покриття автодоріг місцевого значення загальною протяжністю 1 тис. 410 м, 7 листопада вода зійшла самопливом, у с. Синевир підмито габіонну сітку протяжністю 40-50 м, підрозділами ДСНС відкачано воду з приміщень електропідстанції.

В Іршавському районі: у селах Сільце та Вільхівка підтоплено сільгоспугіддя загальною площею близько 40 га.

У Свалявському районі: у с. Пасіка підтоплено підвальні приміщення 10 житлових будинків та дворогосподарств, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано, у м. Свалява частково пошкоджено опору моста, рух через міст тимчасово призупинено.

У Воловецькому районі: в смт Жденієво, в селах Нові Ворота та Канора підтоплено підвальні приміщення та дворогосподарства 8 житлових будинків, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано.

У м. Ужгород: підтоплено 6 підвальних приміщень житлових будинків та 5 дворогосподарств, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано.

У Мукачівському районі: у с. Кольчино підтоплено 3 підвальні приміщення житлових будинків та 9 дворогосподарств, 7 листопада підрозділами ДСНС воду відкачано.

У Великоберезнянському районі: в смт Великий Березний підтоплено 9 дворогосподарств, 7 листопада вода зійшла самопливом.

Підрозділами ДСНС відкачано близько 6 тис. м3 води з 44 дворогосподарств та 30 підвальних приміщень житлових будинків.

Всього до робіт залучено 41 од. тех. та 161 чол. (від ДСНС - 12 од. тех. та 40 чол.).

Станом на 7 год. 8 листопада опади припинилися, вода пішла на спад.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News