• 6:55 AM
  • п'ятниця , 9-червня-2023

Art Event - команда яка втілює мрії в життя

  • 11/4/2016
  • Перегляди 1831
  • Коментарі 0

«Art Event» - команда талановитих,  енергійних та позитивних людей, які можуть втілити в життя будь яку вашу мрію. Основною ідеєю створення творчої майстерні - дарувати людям позитивні емоції. Наводимо факти які це доводять:


Весілля


За два весільні сезони організовано понад 40 весіль, 15 днів народжень та 12 хрестин. 
На наймасштабнішому весіллі -  одночасно було задіяно 32 людей. 
Відзнято більше 30 весільних відео, що в загальному складають понад 100 годин  перегляду. 
Проведено зйомки у країнах Європи -  романтичний Париж, старовинна Італія,  місті на Дунаї - Будапешт та ще багато інших.
Забезпечують повну організацію вашого свята з врахуванням кольорової палітри, флористичних вподобань та стилю. 


"Мій дім"Окремо хочемо виділити фільм «Мій дім». Проблему яку порушили у фільмі стосується майже кожної другої родини не тільки в Іршаві, але й на Закарпатті.  

Меседж який вклали в фільм – це відношення, наших закарпатських, дітей до життя в Америці і до життя на Україні. Тому, що батьки котрі їдуть за кордон думають, що при хорошому фінансовому забезпеченні дитина буде щаслива, та це взагалі не так. Дитина яка звикла лазити по деревах, купатись у річці, ловила рибу та мала тут свою компанію друзів, то переїжджаючи до Америки, вона це все втрачає. 


Фестиваль «Insha Planeta». 

Лозунг:  «Інша планета -  чиста планета»

Організації весілля чи то дня народження вже звична справа, а постійно вдосконалюючись поволі ставиш собі ще більшу планку. Так було з фестивалем «Інша Планета» -  організувати загальноміське багатотисячне свято. Досвід фантастичний - організація сцени, колективів, світло, звук, лаунж-зона, фотозона, власна еко-кухня з закарпатським колоритом. Те  чого Art Event вдалося досягнути з командою в сім чоловік  не завжди вдається організувати командам які складаються з понад двох десятків. Як показала робота, за час фесту виникає тисяча проблем, головне вчасно та оперативно їх вирішити. Art Event вкотре довів , що головне не кількість, а якість. Як результат величезний досвід та задоволені містяни.Реклама
Відповідально потрібно ставитись до будь якої роботи, але є певні сфери, які потребують більше ніж просто навиків оператора чи то декоратора. На весіллі актори -   наречені та гості, а підхід до зйомок реклами чи фільму зовсім інший. Тут потрібно написати сценарій, підібрати акторів, зробити розкадровку, постановку світла, підібрати тисячу деталей, які в результаті стають коротким фільмом.  
Весільний Бранч

Подія  не нова для світу, але новинка для весільного ринку Закарпаття.  Весілля - це абсолютно особливий день в житті кожної. Саме тому підготовка до нього така зворушлива, та й займає вона чимало сил і часу. І головне - розуміти поетапність процесів івміти розставити пріоритети. Для того, щоб допомогти нареченим не розгубитися у вихорі передвесільних подій і турбот . Благодійність

Не святкуваннями одними. Всі ми іноді хочемо свята, в когось є така можливість, але для когось це неможливо через певні життєві обставини. Art Event вирішив дарувати радість дітям, адже їхня щира посмішка та виблискуючі від радості очі – найкраща нагорода. За короткий період вдалося втілити в життя декілька проектів та благодійних вечорів. Зокрема проведення близько 10 благодійних заходів в Мукачеві   та Іршаві, підтримка Імстичівської школи-інтернат,  облаштування фотозон для збору коштів для наших захисників на Сході держави.
Зйомка відеокліпу для Ірени Карпа


Більше трьох років співпраця з Катериною Осадчою та телеканалом «1+1»


З Вас бажання – з нас втілення!

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News