• 11:12 AM
  • субота , 26-вересня-2020

Учні іршавської гімназії відвідали вчителів-пенсіонерів, ветеранів, людей похилого віку у лікарні

  • 10/12/2016
  • Перегляди 970
  • Коментарі 0

Другий місяць осені починається з особливої дати – першого жовтня у всьому світі відзначають Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

Цей день – не лише можливість нагадати всім про людський обов’язок бути турботливими і милосердними до найповажнішої частини суспільства, а й привід до роздумів щодо подальшої долі людства, його культури, взаємозв’язку поколінь.

 За міжнародною класифікацією, особою похилого віку вважається той, хто досяг 65 років. Таких у світі нині понад 629 мільйонів, тобто майже кожна десята людина на Землі. До 2050 року число їх у багатьох розвинених країнах збільшиться вдвічі, а загальна кількість складе 2 мільярди осіб.

Милосердя і доброта! Ще із давньоруських часів благодійність була в традиціях нашого народу. Цілком природним і закономірним вважалось допомагати знедоленому і нещасному, поділитися шматком хліба, дати притулок бездомному, захистити старість і немічність, порятувати хворого, заступитися за беззахисного чи скривдженого. Цими днями в Іршавській гімназії пройшла акція милосердя, присвячена Дню ветеранів та людей похилого віку, під час якої учнівське самоврядування на чолі з Президентом Верховної ради Іршавської гімназії Олексієм Василем вирішили відвідати вчителів-пенсіонерів, ветеранів, людей похилого віку у лікарні та вдома.

Зібравши невеличкі пакунки із солодощами, учні розпочали свою акцію. Протягом двох днів ними було відвідано 20 людей похилого віку вдома та у кардіологічному і неврологічному відділеннях Іршавської районної лікарні. Дітям було дуже приємно це робити. А пенсіонери, не стримуючи сліз, дякували учням за їх добрий вчинок та з усмішкою на обличчі проводжали , бажали і надалі робити тільки добрі вчинки.

Гарне це покликання – робити добро людям. Тому кажімо більше ніжних слів знайомим, друзям .Нехай комусь завжди стане тепліше.

Від усього серця бажаємо людям поважного віку миру, добра і щастя! Бажаємо всім міцного здоров’я, радості, довголіття та злагоди. Нехай в цьому стрімкому світі завжди по-особливому світиться родинний теплий вогник – вічне джерело наснаги й любові повідомляє Іршавська міськрада.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
Використання матеріалів сайту дозволено тільки за згодою редакції "Irshava News" та наявності активного гіперпосилання на джерело. Всі права на тексти, зображення і відео належать їх авторам.
Підписка Контакти
RSS irshava.news@gmail.com
Facebook +38 096 730 15 29
ВКонтакте
Партнери
© 2014 Irshava News